| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci când unii bărbați/băieți descoperă că o femeie/fată îi plac, încep să o "taxeze" subtil cu remarci prin care ei vor să arate că și-au dat seama că acea fată/femeie e îndrăgostită de ei, chiar dacă ea le e simpatică, de ce recurg totuși la acest gest?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Unii o fac pentru amuzament. Alți ca să testeze daca chiar ii place, ca sa nu fie probleme dupa.

1 răspuns:
| Hammurabi a răspuns:

Acești "unii bărbați" sunt fraierii, infantilii.
Analfabeții comportamental.

Când au un comportament total împotriva intereselor lor... ce-ai mai putea spune?