| anonim_4396 a întrebat:

Băieți și bărbați, vă deranjează dacă o fată/femeie geme tare în timpul actului sexual? big grin
Vi se pare un gest de prost gust sau nepolitețe să geamă tare?

Răspuns Câştigător
| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Gemetele naturale sunt binevenite si excitante. Cele exagerate sunt iritante.

20 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu ma deranjeaza absolut deloc, ba chiar ma excita si mai tare...dar sa nu-mi dea senzatia ca e teatrala, adica sa simt ca e o reactie pura de placere.

| cristi202 a răspuns:

Depinde...
Daca nu o aud vecinii...
De doua ori in viata, vara, pe caldura, pe la 1 noaptea, din cauza ca oamenii si-au uitat geamurile deschise, am auzit astfel de zgomote happy. Bine ca nu au stiut ca i-am auzit, ca altfel cu siguranta s-ar fi simtit tare prost...
happy

| RAY a răspuns:

De asta si ador sextingul la telefon, orgasmul este totul, degeaba o gâdila daca nu scoate sunete

| Mosotti a răspuns:

Nu mi se pare un gest de prost gust ca aia nu faci ca vrei sau nu, asa iti fine sa faci. Bine, sa nu ma deranjeze auditiv, ca atunci e altceva.

| Hammurabi a răspuns:

Orice fată/femeie are un gen de reacție în timpul actului sexual.
Dacă nu reacționează deloc, nu are o reșpirație mai apăsată, nu scoate nici un sunet, probabil ceea ce faci, nu faci deloc bine.
Sau poate ești cu o gonflabilă și nu ți-ai dat seama. laughing
Pe de altă parte, nici reacțiile extrem de exagerate (țipete puternice, răgnete, implorarea divinității, etc.) nu sunt foarte bine venite, pentru că unora le poate creea inhibiție.
În rest, reacțiile/gemetele normale sunt chiar plăcute și excitante pentru majoritatea bărbaților.

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Hai ma ca aia cu "Oh God" suna misto happy

| Hammurabi a răspuns (pentru sofisis):

Aia, da.
Dar dacă ești cu o asiatică și zice "oh my Buddha", mai poți să faci ceva? sau râzi de leșini în loc să...

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Sincer eu am avut un amic acum ceva ani. Eram la mare in gasca mare. Asta a agatat-o pe una si s-a dus cu ea mai acana asa...sa nu fie in vazul lumii. Era oricum seara.
Deci cand a inceput aia sa tipe "aaah ioooooooi ce bine ii" vreau sa spun ca am lesinat toti de ras. Inclusiv ala. N-a mai putut sa isi faca treaba laughing))

| VoidEternal a răspuns:

Nepolitețe?
Politețea nu are treabă cu sexul daca îl faci cum trebuie. big grin

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

N-ai zis ca iei o pauza de la TPU?

| mastadont a răspuns:

Ba din potrivă, chiar îmi place. Da să nu fie gemete false că îmi dau seama și îmi piere cheful de năzdrăvănii și îmi vine cheful de ceartă. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei!

Atâta timp cât e real ceea ce se întâmplă acolo mi se pare extraordinar și mă face să mă simt pe măsură pentru că îi produc atâta plăcere

Acum depinde și cum o făce, că nu orice e plăcut sau constructiv

P.S: Voiam să -mi accepți cererea de prietenie pentru că mi se pare remarcabil parcursul tău pe TPU într-un timp atât de scurt big grin

| tudorvolcano a răspuns:

Dacă e o vecină de lângă, când eu îmi fac o rugăciune, sau vreau să dorm, da, e de foarte prost gust.
Ce e în patul conjugal nu trebuie să audă tot complexul.

| Hutzy95 a răspuns (pentru tudorvolcano):

La manastire se roaga, aici se pun intrebari si se dau raspunsuri

| Adolf8 a răspuns:

Sincer habarbnuam, însă auzind din video-uri este ceva adorabil.

| Marian12123 a răspuns:

Pe mine ma excită mult mai tare, acum depinde și cât de tare. Nu sa aud vecini sau sa me speri și eu, dacă moare sau ii place.

| catelushatha69 a răspuns:

Gemi pe turca sau pe romana?

| Aronzo00 a răspuns:

Dacă stai la bloc poate fi cam aiurea, că iar vine vecina. În rest, depinde

| Rupetot22 a răspuns:

Din contra e mult mai placut

| omen690 a răspuns:

Imi place dar sa geama frumos si daca vb putin sa vorb pe romaneste ca altfel nu ma excita nu imi place de astea care o da pe engleza ce sunt la filme porno cumva pe romaneste sa stiu ca e romanca cand o *** nu una straina