| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru bărbați/băieți: vă puteți da seama când o femeie/fată este atrasă cu adevărat de voi, chiar dacă ea încearcă să-și ascundă emoțiile și sentimentele? Mai bine zis, reușiți să distingeți corect între o femeie care se poartă amabil și e jovială cu toată lumea, zâmbăreață, veselă etc, dintre una care e numai în prezența voastră așa.

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

In general imi dau seama.
Ce nu stii tu si nici fetele sunt acele chestii care le fac inconstient.
Asta e structura lor, nici ele nu isi dau seama!

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,nu poti sa isi dai seama cine te place =vorbesc de prima oara cand te vezi cu cineva apoi daca isi folosesti mintea si ai experienta cam da poti stii,dar cum voi smecherele ne bagati in zona prieteniei si noi visam ca suntem intr o relatie, e vorbim in limbi separate, noi nu va citim mintile asta e clar, plus ca sunteti complicate, e greu ce sa spui

Mai bine zis, reușiți să distingeți corect între o femeie care se poartă amabil și e jovială cu toată lumea, zâmbăreață, veselă etc, dintre una care e numai în prezența voastră așa

a te comporta civilizat nu inseamna ca ala te place si e atras fizic de tine si ca esti educat, faza cu e in prezenta ta e cand se plictiseste apoi fuge la badboy care o freaca la inimoara

| Hammurabi a răspuns:

Da. Absolut.
Nu mă laud dar n-am greșit niciodată.
Mi-am dat seama întotdeauna cănd o fată e doar drăguță și amabilă sau când se dă la mine.

| raMLesS a răspuns:

Nu nu reusim sa ne dam seama mereu, fetele sunt ciudate.
Te baga in seama si rade, zambeste, dar de fapt nu ii place de tine.
Nu te baga in seama si e indiferenta si afli ca te place.
Ciudatelor!

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

Sau te baga in lista prieteniei, aia e cea mai mortala zona

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

Femeile cu barbatii nu pot fii prieteni decat daca nu se atrag reciproc.

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

Da sau isi vorbesc rar, si eu am prietene dar ne iubim ca frati, nu s-a pus vreodata vorba de relatie, am stiut de la inceput ce vrem

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt vrajit de niste zambete. Observ daca se pozitioneaza aproape/ tine picioarele spre mine, asta e subconstient. E interes reciproc si asculta daca o chem undeva.

| ngllllll a răspuns:

Nu ai cum sa iti dai seama ce vor.

| Nicolcea_Tiberiu_2001 a răspuns:

Pentru că o fata sau femeie să te placă îți poți da seama că este atrasă de tine prin faptul că va dori să afle cat m-ai multe despre tine de exemplu ce mâncare îți place ție da ai mai avut relații cu alte fete dacă provi din o familie bună ce hobiuri ai tu încearcă să vorbești despre tine sau fotbal daca ie îndrăgostită de tine va vrea să afle ce îți place ție și îți va acorda toatâ atenție a doar ți-e