| anonim_4396 a întrebat:

Bărbați/băieți, ce ați crede despre o femeie/fată care atunci când faceți sex cu ea pentru prima dată, vă dați seama că are vaginul larg? big grin

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nimic o sa fiu preocupat de partida și sa rupem patul

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca ai tu puta extrem de mica si subtire, daca ti se pare vaginul larg, ca alta explicatie logica nu exista, fiindca vaginul femeii este elsatic si se extinde atat cat este organul masculin.

| mihai69 a răspuns:

Nu aș crede nimic, aș căuta metode alternative ca să o satisfac.

| dullcat a răspuns:

Vaginul e alcatuit din muschi care se contracta si se dilata.De ce nu iti pui tu problema ca poate ai penisul mic?

| Emma30555 a răspuns:

Din câte știu vaginul femeii se adaptează în funcție de penis, este elastic. Dar potrivit unor alte surse se pare ca anatomia femei se poate potrivi cu anatomia bărbatului în funcție de dimensiuni, dacă ea e mai "mare" va avea nevoie de un bărbat cu un organ mai mare la fel dacă ea e f strâmtă i se va potrivi un penis mai mic, dar eu cred ca prima varianta e mai corecta.

| relian a răspuns (pentru Emma30555):

Cum stii? Probezi laughing alta cale nu e, cel putin pentru barbat sa stie cum sta treaba la femeia respectiva.
Pt voi e mai simplu, o masori laughing sau ceri masurile dinainte laughing asa stii daca sa te incurci sau nu cu respectivu.
Dar trebuie sa stii si tu ce masura ai nevoie. Ai putea sa folosesti un vibrator, dar fara sa pui pe vibratii, poti incerca mai multe dimensiuni laughing dar asta inseamna sa cheltui ceva bani.

In general vaginul la femei, alea ce spui tu "mari" is mai putine, mai rare, dar sunt.
Daca ai 15-20 ani, sau chiar si 25 de ani, ai facut sex la paste si la craciun, sigur nu o sa isi dea seama ce l-a lovit laughing

Daca ai ceva experienta, normal ca iti dai seama, dar nu ma apuc acu sa spun ce simti, pentru ca nu prea simti mare lucru, vorba unui client deal unei fetite de asta la produs "parca esti oala de sarmale a lu mamaie " laughing

Ce as crede despre o asa femeie? Nu as crede nimic, as incerca sa vorbesc cu ea, sa aflu de ce este asa.
Femeile care au vaginul slabit, is din 2 cauze, care de fapt este doar una singura.
Au mostenit un vagin slabit, nu asa de elastic cit ar trebui.Asa ca daca ai mostenit un vagin slab, dupa o nastere, va ramane larg.
Daca ai mostenit un vagin f slab, atunci ai pus-o de mamliga, asa esti din fabrica, fara sa nasti ai un vagin defectuos, larg, ce nu-i bun pentru majoritatea sculelor si uneltelor la masculi.

Dar nu iti fa griji, la voi femeile este si pentru asa ceva rezolvare laughing in schimb pentru barbat, cruce, cu cea iesit din fabrica, cu aia ramane.

La femei poti aplea la vaginoplastie, se fac astfel de interventii de pe timpul comunistilor, asa ca nu-i problema, poti sa tio modelezi si dupa un pix laughing bani sa ai, cred ca e undeva la 2-3 mii de euro interventia asta.
Deci nu e nimic de ris, nu e de vina femeia ca s-a nascut asa, nimeni nu vrea sa se nasca cu defectiuni sau mai stiu eu cum sa arate.

Daca fata nu stie ca detine un astfel de vagin, e cam naspa, pentru ca nu vad barbatul care sa-i zica asta laughing
Eu am mai povestit pe aici, am avut si eu asa o iubita, pana la urma am luat scula in mina, scuze, inima in dinti am vrut sa zic laughing si i-am spus.

Ea m-a facut nesimtit, ca n-a avut niciodata reclamatii bla bla, asa ca neam spus ura si la gara. Daca ea asa a vrut sa fie sanatoasa.
Dar astfel de femei o sa aiba barbati, doar pe perioade scurte, cand isi da masculu sama carei treaba, usor usor iese pe usa din dos, fara sa spuna nimic.

Daca are un vagin doar slabut, iar masculu are ditai buturuga laughing atunci no fi problema, amindoi se vor simti bine, cred.
Tu cum esti? Banui ca ai pus intrebarea asta cu un motiv, deci pentru ce ai intrebat?

| Sistemulxxl a răspuns:

Daca o femeie are vaginul larg dar a nascut cel putin un copil este ok. Daca in schimb este vorba de o fata atunci inseamna ca pe acolo au trecut multe lungi si in special ...groase.

| pufulescu0o a răspuns:

Nu conteaza, cata vreme este dispusa sa faca sex. Adica nu refuza din motive necredibile.

| AdeLeu a răspuns:

Nu as crede absolut nimic