| DolceKiss a întrebat:

De ce băieții fac fetele sa sufere? Mie una mi-a plăcut de un tip care pentru ca nu am vrut sa ii spun ceva, ma înjurat...Ei de ce nu pot sa le înțeleagă pe fete si sa le spuna frumos ca nu simt nimic pentru ele? Funda pentru un răspuns sincer.(aștepta răspunsuri in special de la băieți)

6 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Lasa,lasa ca nici fetele nu sunt usa de bisericatongue unele au o placere sadica de a stoarce vlaga din oricare baiat "cuminte"

| darrio2007 a răspuns:

Nu toti fac asta. Exemplul dat de tine este nesimtire si proasta sau lipsa educatiei. Evita-l.

| Felys a răspuns:

Sunt prost crescuti unii, nu trebuie sa te cobori la nivelul lor

| vmalex21 a răspuns:

Problema este ca treaba asta e si invers.Sunt destule panarame care isi bat joc de baieti buni la suflet si nu doar la corp.Majoritatea in ziua de azi gandesc numai sex si sute de relati pe an.Insa fetele si baieti care fac asa ceva fata de persoanele bune cu ei dau dovada de ipocrizie si faptul ca ei sunt condusi numai de anumite interese.

| KeporLove a răspuns:

In daragoste si in razboi totu e permis. Iti suna cunoscut acest "citat/vers"?

Poate multe persoane tiau mai spus sau nu, Acel baiat nu te merita. sau nu ii poti spune baiat matur odata ce injura o fata. e cel mai copilaros lucru si cel mai urat din partea unui baiat sa injure si sa bata o fata.

Sunte persoane care fac ceea ce tu ai vrut "sa spuna frumos nu " dar acesta poate a vrut sa para mai "Coco" si ca va fi mai smecher daca te refuza prin injuri si jigniri. Nu pot sa nu iti spun sa nu pui la suflet chiestia asta pentru ca e banal odata ce ti la acel tip, dar iti pot spune sa iesi mai des cu prieteni sa incerci sa nu te mai gandesti la acel lucru la acele momente vei trece mult mai usor peste acest moment urat. sa spunem asa

| AndreiGSQ a răspuns:

Draga mea,
Daca in viata nu te-a ranit nimeni, inseamna ca n-ai inceput sa traiesti cu adevarat.
Iar ca sa-ti raspund la intrebare, pur si simplu nu te merita, esti mult peste nivelul sau.