| LolitaHaze a întrebat:

De ce baieții zic că preferă fetele cuminți, dar ei sunt înnebuniți după curve?

Fundăăă

27 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Pentru ca se uita dupa fetele cu atitudine prosteasca care arata foarte bine, in rest poate sa fie curva curvelor si cu creierul gol, asa sunt baietii ce sa-i faci?

| DNSK a răspuns:

Fetele cuminti trebuie sa fie niste curve, doar cu unul, bineinteles.

| shadow72 a răspuns (pentru DNSK):

Like din nou.amin frate

| DNSK a răspuns (pentru shadow72):

Msmsbig grin

| DeeaMarry a răspuns:

Curvele sunt pentru distractie.
Dar te asigur ca un baiat cu capul pe umeri nu se uita la o curva nici macar pentru distractie.

| Ana_4223 a răspuns:

1.Deoarece o curva le ofera tot ce vor ei in pat si sunt in stare de orice.
2.Cu o fata cuminte ei au tot ce vor ei, dar nu numai in pat adica depinde de la fata la fata, de la sustinerre si intelegere pana la partide de sex foarte bune
O curva le da doar un lucru p****, pe cand cele cuminti le dau tot ce este mai bun din ele

| Aiiida a răspuns:

Fetele cuminti le plac pentru ca sunt preferate pentru un viitor sigur si pentru o relatie serioasa, iar cele curve le innebunesc prin modul in care sunt capabile sa faca sex si sa se desfasoare.adica o fata cuminte niciodata nu va face ceea ce e capabila si "onorata" sa faca o curva

| Oana92 a răspuns (pentru Aiiida):

Nu e chiar asa. Si o fata cuminte, linistita si eventual trecuta printr-un singur pat se poate manifesta alaturi de barbatul iubit asemeni unei "curve" -dezinhibata/pasionala/cu initiativa/deschisa. Nu sti ca se spune ca e bine sa fie doamna si societate si curva in pat?

| indragostituspun a răspuns:

Pentru ca suntem satui sa avem prietene care se umbla si cu noi si cu alti in acelasi timp!

| cristinna1919 a răspuns:

Cea mai buna intrebare de pe TPU!
Majoritatea baietilor umbla numai dupa sex de aceea sunt innebuniti dupa curve. Pe fetele cuminti le prefera deoarece cu ele pot vorbi orice, ele sunt sprijinul lor.

| zurick a răspuns:

Salut! Pentru ca asta inseamna pentru ei cuminti.Pa,pa.

| h3r a răspuns:

Unde au spus ei asta? laughing

| Oana92 a răspuns:

Pentru ca ele cedeaza usor. Plus ca pe multi o relatie ii face vulnerabili si doar ei nu "au voie" sa fie asa. Parerea mea e ca in final o sa puna inel pe deget tot fetelor cuminti!

| Cristiann25 a răspuns:

Pentru ca acele fete(pe care le numesti intr-un anumit fel la sfarsitul intrebarii) le ofera si acel ceva(intelegi la ce ma refer), pe cand dupa o fata cuminte trebuie sa astepte 1 an, 1 an jumate chiar 2 ani.
Mai e o categorie de baieti aia care sunt impreuna cu o fata cuminte, pe care o iubesc dar care trebuie asteptata si ei daca nu mai au rabdare se culca cu fete care se lasa usor si doar atat.(sa nu-mi spuneti acum ca daca face un baiat asta nu o iubeste pe fata pentru ca barbatii au si ei nevoi si sa astepti 2 ani o fata e destul de mult asa ca se poate intampla si acest lucru fara ca iubita sa stie).
Daca ma judecati pentru ce am spus mai sus este doar o parere de-a mea si tin sa va spun ca NU am facut niciodata asa ceva pentru ca mi-am iubit enorm prieten pe care as vrea sa o am inapoi DAR am intalnit multe cazuri in care chiar si fata STIA.
Te pup!

| SmokeyEye a răspuns:

Unele curve chiar arată bine, şi le pot avea contra unei sume de bani, nu e nevoie să citească despre cucerire, nu există riscul de a fi respinşi ca atunci când ies în club la agăţat.
Surprinzător, există momente în viaţa bărbaţilor când duc lipsă şi vor sex, fără alte implicaţii(dacă ar avea o relaţie ar cere sacrificii, în schimb pentru o curvă ai nevoie doar de sacrificiul financiar). Cunosc bărbaţi scârbiţi de curve, mult mai mulţi decât sunt cei care le frecventează. Sau poate nu recunosc.
În final, toţi vor o fată cuminte, doar pentru ei, dar care în pat să se comporte ca o expertă. Crezi că toţi preoţii şi-au făcut copiii în poziţia misionarului, cu lumina stinsă?

| Ensiferum a răspuns:

Prea simplu, pentru ca fete cuminti nu mai exista laughing

| Rooksee a răspuns:

PEntru ca cu fetele cuminti pot avea o relatie indelungata dar nu cred ca pot face sex cu ele.
Cu celalalte situ ca nu pot avea o relatie indelungata si ca nu pot sa le iubeasca si sa primeasca iubirea din partea feteleor de acest gen.

| Incepator01 a răspuns:

Pentru ca in viitor vor vrea si o relatie serioasa, nu numai dupa 'curve'

| nursa a răspuns:

Baietii iubesc curvele pe care le pot cuminti dar si fetele cuminti care pot fi curve. Luand in considerare desigur si faptul ca orice curva a fost fata cuminte candva. laughing

| Machetuţă a răspuns:

Nu e adevarat ca baietii sunt innebuniti dupa curve. Daca unui baiat ii place o fata cuminte atunci si el este destul de linistit si nu va avea treaba cu vreo curva. Daca el se uita dupa curve/pitipoance, este un "smecher"/golan, nu cauta nimic serios, doar sex.

| TinKode2000 a răspuns:

Pentru ca cu cele cuminti vrea sa aive o relatie de lunga durata... si se mai duc la curve k cele cuminti nu vrea sa faca sex mereu...

| sebymafia1214 a răspuns:

Vor sa fie curve doar pentru ei, nu pentru alt barbat.

| Hades94 a răspuns:

Baietii prefera fetele cuminti care sunt curve doar pentru eiwinking

| Ivannaa a răspuns:

Probabil vor o fata cuminte pentru a se afisa cu ea in public, dar voi curve pentru a le indeplini anumite dorinte.

| MeMeMeMeMe a răspuns:

Bună!
Greşit, ele sunt înnebunite după băieţi, dar ei sunt prea mândri şi nu lasă prada să scape niciodată! happy Fundă?

| Garfield93 a răspuns:

Fiecare baiat are fanteziile lui... un baiat cuminte nu vrea decat fata lui (doar a lui ) sa fie curva doar pentru el happy

| Gabriel_Eram_Dumitru_1995 a răspuns:

Pai niciodata nu se "satura" cu ce au langa ei...Vor sa incerce cat mai multe!