| Bianca78 a întrebat:

De ce băieții când fac sex obosesc și transpira?

Răspuns Câştigător
| Anonimalex6996 a răspuns:

Buna. Eu unul sunt putin mai corpolent. Dar sunt sigur ca un factor important este si faptul ca uneori noi suntem cei care efectuam mai multe miscari. Nu am incercat o partida in care doar sa stau pe spate si ea sa faca totul, dar cred ca atunci s-ar schimba putin situatia. Dar priveste totul in partea buna, tu il faci sa transpire, uita te la asta ca la un lucru sexi si fa l sa transpire si mai rau.

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pentru ca...e munca grea! laughing

| Emilian65 a răspuns:

De la efortul depus in timpul actului sexual.

| VoidEternal a răspuns:

Treci tu deasupra și afla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că unele stau ca lemnulhee hee

| Willis a răspuns:

Pentru că în cameră este cald și pentru că depune efort.
Simplu...

| SelenaTpu a răspuns:

Păi ia fa tu ce face el.
Că tu stai întinsă pe pat și nu te miști și el peste și face treaba.
Ia fa invers, sa stea el întins și tu peste pana își da drumul

| GoguACMV a răspuns:

Nu stiu, n-am facut inca sa stiu.