| anonim_4396 a întrebat:

Cum se simt băieții când sunt refuzați de o fată la o îmbrățişare? Mai încearcă?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat.
Unii ar mai incerca dupa putin timp, altii nu ar mai incerca deloc.
Si altii, printre care probabil m-as afla si eu (depinde de situatie/tipa), as face putin misto de situatie astfel incat sa o manipulez si sa ma imbratiseze ea, si probabil sa-mi dea si un pupic sa o iert.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam greu sa ii intrebam pe toti

| GoldenZenith a răspuns:

Depinde ce este pentru tine fata respectiva si tu pentru ea. daca vrei inca un refuz, mai incearcalaughing

| 6Anonim9 a răspuns:

Pleaca si nu mai vorbeste cu fata respectiva o vreme, cel putin. Daca e foarte orgolios, nu-i mai vorbeste deloc, si s-ar putea ca fata sa devina frustrata pentru lipsa atentiei, apoi ii apar si ei supararile.

| KEiGHT a răspuns:

Normal ca mai incearca, daca tine cu adevarat la tine.

| 19adrian19 a răspuns:

Depinde cine ii fata! Daca e o simpla prietena, e inregula... doar o gluma. Daca e fata de care iti place... te simti naspa cateva zile! crying