| врЕДИна a întrebat:

De ce baietii spun minciuni, de ce ei nu sunt sinceri cu persoana iubita? Totuna pina la sfirsit se afla adevaru, nu avea sa fie mai usor sa fie sinceri?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Sunt si sinceri, probabil trebuie sa se mai maturizeze

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu toti sunt la fel, majoritatea fiind nesimtiti dar mai sunt putini cu suflet bun si sinceri, nici eu nu imi mint partenera.

| Anet a răspuns:

Nu toti baietii spun minciuni,exista si baieti dar sunt chiar sinceri indiferent de situatie; si exista si fete care mint persoana iubita, asa ca nu e ceva specific doar persoanelor de sex masculin, toti mintim mai devreme sau mai tarziu

| Pissy a răspuns:

"De ce ei nu sunt sinceri cu persoana iubita?" Gandeste`te putin la intrebarea asta.
Daca iubesti pe cineva esti sincer. happy

| helpu a răspuns:

Pai poate nu iubesc acea fata. Poate vor sa fie liberi. Sau sa nu se afle de ce fac ei.

| Bloodlines a răspuns:

Ba este mai usor sa fi sincer, dar unii din ziua de azi prefera calea usoara [ mintitul ].

| KeNTUKy a răspuns:

Eu sunt impreuna cu prietena mea de 5 ani si sunt mereu sincer cu ia si ia cu mine realizezi ca am 17
ani ok