| jukarik_8933 a întrebat:

Credeti ca lui justin bieber ii plac fetele sexy?
urmeaza sa ma duc la concertul lui si nu stiu cu ce sa ma imbrac... cu ceva sexy sau nu?

14 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

La cati fani o sa aiba la concert nu o sa te observe fix pe tine si logic ca ii plac fetele sexi ca doar nu i-o placea babelerolling on the floor. poti sa fii si dezbracata ca tot nu te va observawinkingO.o

| sweettyyyy a răspuns:

Chiar daca te vei duce la concertul lui, nu cred ca vei fi unica, si sigur Justin no sa aiba timp sa te admire din cap pina-n picioare.Important la moment este nu cum te imbraci dar cum arati la infatisare.
Bafta...
Miar placea si mie sa ma duc la un concert de al lui...crying

Răspuns utilizator avertizat
| GFantastikBaby a răspuns:

Pai din cate stiu eu nu ii plac fetele care se macheaza exagerat,"care pun tone de farduri pe fata lor". Ii plac fetele naturale, cu un zambet dragut si care sa aiba simtul umorului. Cat despre haine, nu stiu ce preferinte are, insa nu cred ca ar trebui sa te imbraci cu ceva exagerat.
Bafta!

| SaBriinaa a răspuns:

LaLa mi-a furat vorbele din gura.Deci,din 1 milion de adolescente el te va admira cel mai mult pe tine? Si nu hainele conteaza, ci frumusetea! Si app, imbraca-te lejer dar elegant. O pereche de iegari, o bluza mai lunga, si cizmulite scurte si cu un paltonas. E si comos si e si Sexy!big grin Distractie Placuta! Acuma, nu merita a sunt foarte multe fete, si ce am zis la inceput nu am zis-o in nume de rau pentru ca poate asta ai intelesbig grin Funda?

| LaLa_5622 a răspuns:

Poate ii plac poate nu, dar crezi ca din cate fete vor fi acolo te va remarca fix pe tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbraka`te cu ce te simti uh bine!winking
nu cu ce se simte beaver bine!winking
bfta sh distraktzie placuta daca poti... -*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te imbraca sexy lui nu-i place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce preferinte are, dar te sfatuiesc sa te imbraci cu ce te simtii tu bine, eleganta si superba. Un baiat trebuie sa te placa pentru ceea ce esti. Sper sa te ajute, eu asa cred. Pupici si sa te distrezi mult. Imi pare rau pentru greseli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tulai. da cand are concert?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmbracăte într-o fustă sau rochie işoară,încalţăte în pantofi cu tocuri înalte,nu te machi, lui îi plac fetele naturale, unghiile să fie colorate în culoarea mov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbrakte in ceva sexy in acelasi timp comod,de culoarea mov,nu te machia exagerat,ia-ti nst tocuri inalte, unghiile nu prea mari dar date cu lac de unghii mov, un parfum dulke.dar nu prea cred ca dn mii milioane de fane te admira pe tine dn cap pan' in picioare.parerea meanu o lua in nume de raw.Bafta!

| larisa_7816 a răspuns:

Lui ii plac fetele cu zampet placut si ochi frumosi si nu ii plac fetele care se aranjaza mereu! funda

| MadaPhuuu a răspuns:

Doresc sa iti spun ca deja are o prietena.Pe Selena Gomez.