| RalucaScumpika a întrebat:

ma adresez in mod special baietilor dar si fetele pot raspunde, ce va excita cel mai tare?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Din punctul de vedere unui virgin, pot spune ca sarutarile pe gat sunt superbe

14 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Urechea dreapta.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Sexul oral tongue

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ea!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vezi cat te excita cititul unei carti! Trebuie sa incerci!

| NameHarris a răspuns:

Sa te mangaie sa te sarute pe gatwinking

| ȘefuLaValută a răspuns:

Kate Upton.

| Skilline2012 a răspuns:

Sanii si organele genitale. Dar conteaza mult si restul, fundul, abdomenul si chipul.

| AndreyBorona a răspuns:

Fetele ma excita, deci serios chiar nu va mint!

| Sergiu72 a răspuns:

Penetrarea adanc in gat, sexul anal, suptul titelor, sexul oral, suspinul ei atunci cand e patrunsa...