| anonim_4396 a întrebat:

De ce bărbații care înșeală, unii dintre ei, nu au mustrări de conștiință?
Ce spune asta despre ei?

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Probabil ca fix din acelasi motiv ca si femeile care inseala (si iti garantez ca sunt la fel de multe ca si barbatii)...nu au constiinta.winking

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Pentru ca omul NU este proiectat sa fie monogam. Simplu ca buna ziua

| VelicanEmilia a răspuns:

Pt ca in gandirea sa considera ca altcineva e vinovat pentru greselile lui.
Pt ca are alaturi o persoana care ii iarta capriciile si se simte favorizat s-o repete incontinuu.
Pt ca n-are respect pentru sotia/iubita lui.
Pt ca e pe modul "doar imi clatesc ****, dar tot acasa ma intorc"