| angy77 a întrebat:

Cand iti inseli partenerul s-au partenera, ai mustrari de constiinta?

Răspuns Câştigător
| ToxicDump a răspuns:

In timp ce o faci nu, dar dupa un timp toti incep sa aiba, nu exista persoana care a inselat vreodata si nu a avut mustrari de constinta.

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Habar n-am. Încă n-am încercat.

| Flav a răspuns:

Da, ma intreb daca chiar mi-am satisfacut amanta.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu. Nu insel pe nimeni happy Mustrarea de constiinta iti spune ca ai gresit, daca stii dinainte ca gresesti nu trebuie sa fii prost s-o faci? Daca vrei sa fii cu altcineva lasa omul in pace, poate asa isi gaseste pe cineva potrivit.

| Esperança a răspuns:

Din punct de vedere psihologic cei care isi inseala partenarul/a au o dereglare psihica. Si oricum daca ma uit la scrisul tau se intelege ca nu ai decat sex in cap.

P.S - In propozitia ta "s-au" se scrie fara cratima adica sau rolling on the floor

| IepurashRocker a răspuns:

Depinde de cat de simtit/a esti, si de cat de mult tii la persoana iubita.

| rolly3342 a răspuns:

Dar cine face asa ceva? cand cineva chiar tine la tine, se gandeste la tine, isi face griji pentru tine...eu unu nu am facut asta si nici nu o voi insela pe iubita mea, pentru ca tin la ea cyao

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Daca nu ai mustrari nu esti om. Poti sa ai mustrari si sa nu arati. Adica sa te comporti ca si cum nu s-a intamplat nimic!

| Pisicanazdravana a răspuns:

Depinde cat esti de nesimtit/a. Majoritatea sunt inselatori si nesimtiti; normal ca au mustrari de constiinta! Adica asa cred...

| Alin_4678 a răspuns:

Daca esti nesimntit atunci nu

| cOry_1726 a răspuns:

Daca iti iubesti partenerul nu cred ca ai putea s il/o inselitongue

| disti a răspuns:

Depinde daca esti un agent special, antrenat pentru a nu avea mustrari de consiinta.

| Warner1410 a răspuns:

In principiu, nu ar trebui sa ai...ar trebui sa te gandesti inainte sa o faci...Dar in practica, da, cand iti inseli partenerul ai mustrari de constiinta!