| Dicanho10 a întrebat:

De ce bărbaţii (chiar şi ce mai homofobi dintre ei) sunt înnebuniţi după sexul anal?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi nu ei sunt bătaia de joc, ci ele care acceptă o astfel de denigrare sexuală.
Actul sexual trebuie dus la rangul de artă, nu de bătaie de joc.
Din punct de vedere psihologic, se numește deviere de comportament sexaul.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Sunt inebuniti probabil ca le place locul ca este stramt

| AndreeaPucca a răspuns:

Probabil pentru că locul este strâmpt sau pentru că li se pare o provocare

| Vix999 a răspuns:

Pentru ca nu prea are treaba una cu altawinking
Acea gaura este atasata tot de o femeie ...si le place pentru ca e mai stramt locul, vorba moneiwinking

| The1smartiest a răspuns:

Sau probabil altele sunt largi in pasarica cat o vaca laughing)cum e cazul lu mona de mai jos. si crede ma trebuie sa fie f curata femeie sa i o bag acolo ..bleah, toate nespalatele deschid gura