| jojogyna a întrebat:

Heiii, o relatie de 4 luni cu un baiat si cand am facut dragoste cu el m-i-a spus te iubesc dar si cand nu facem imi spune,, dar oare e adevarat? de unde sa stiu ca ma iubeste?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate face pe smecherul cu tine

| AtateaConditii a răspuns:

Cand un strain imi da 1000 de euro as spune ca il iubesc:X ca sa nu se razgandeascalaughing.

| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca intrebarea asta ti-o pui cam tarziu, trebuia sa te gandesti daca te iubeste sau nu inainte de-a face dragoste cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La intrebarea ta, si fara prea multe detalii, este greu de spus pe baza unor supozitii.

Cred mai de graba ca raspunsul al poti afla in inima ta, privind in ceea ce faceti voi impreuna, caci daca in fiecare clipa petrecuta impreuna cu el, te simti fericita, probabil te iubeste.

Daca te tine in brate cand adormiti, daca-ti daruieste adesea cate o floare, este chiar asa greu sa privesti dincolo de fapte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că din seria ţintelor din poza de profil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu nu stii, noi de unde sa stim? straight face
In functie de comportamentul lui iti poti da seama daca te iubeste sau nu.

| Alicezzz a răspuns:

Pai tu nu il iubesti? Nu simti cand iti spune te iubesc un fior, fiecare om isi manifesta iubirea fata de cel de langa el in mod diferit, uneori cuvintele nici nu isi mai au rostul, este de ajuns o emotie, o mangaiere, o atingere, o privire. Daca el te respecta, te intelege este la fel o dovada de iubire din partea lui. happy

| Me01 a răspuns:

Buna
Numai tu poti răspunde la întrebarea asta, tu STI cum se poarta cu tine.

| Luck19 a răspuns:

Poate se referea la altceva
sau era bucuros