| Nimeni_7600 a întrebat:

De ce cand le spun baietilor ca mai sunt inca virgina nu ma cred?straight faceam 18 ani.nu pot sa zic ca vai sunt cea mai cuminte si invat de numai pot.sunt o fata normala mai ies si in cluburi cateodata si la petreceri dar totusi ma deranjeaza ca nu ma cred (din prima). Si sincera sa fiu imi este frica sa imi incep viata sexualastraight facemomentan nu am nici un iubit dar cu maj baietilor cu care am vb pana acum au vrut numai sex si mau dezamagitsad

Răspuns Câştigător
| slayer666 a răspuns:

Nu te lasa prostita de unu care vrea doar sex. sincer, eu stimez din toata inima fetele care nu si-au inceput viata sexuala pana la 22-23 ani. dau dovada de tarie de caracter. te stimezhappywinking cert este ca o sa il gasesti si pe acel baiat care sa te iubeasca cu adevarat, trebuie doar sa ai rabdare.

12 răspunsuri:
| simoSTAR a răspuns:

Pai ar t5rebui sa te inveti cu asta ca majoritatea asta vor. felicitari si eu zic sa nu faci pasul asta pana nu simti ca merita, ca te iubeste si te respecta, asta e cel mai important

| georgiana a răspuns:

Daca tu stii cine esti ce conteaza ceilalti? Lasa-i sa vorbeasca si tu profita de viata.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Nu-ti vinde trupul unuia care nu stie decat sex.Jos palaria in fata ta pentru ceea ce esti si cum esti, pentru ca in ziua de azi fetele sunt...Atunci cand vei gasi jumatatea va stii sa pretuiasca ce are langa el. O fata cu un suflet si un trup PUR.pentru ca asta esti tu acum...*curata*. TE pup!

| LCD a răspuns:

Si eu sunt la fel ca tine.
da. ei chiar nu cred ca mai sunt fete virgine in lumea asta laughing
pe mine ma amuza :d lasa-i sa creada ce vor, trebuie sa fi foarte mandra ca ai ceva special fata de altele happy
iar de facut... o faci atunci cand simti, ca ai pentru ce si pentru cine
:*

| cocolina a răspuns:

Chestia asta e tipic masculina, incepand de la Napoleon("toate femeile sunt c**** in afar de mama si sora mea, dar tinand cont ca si ele sunt femei") pana azi.

asa ca nu te mai stresa cu chestia asta, fi mandra de tine! Cat despre ei pur si simplu nu le mai raspunde

| amantdeokazie a răspuns:

Buna
nu te crede ca majoritatea nu mai cred ca mai pot exista fi femei virgine, li se pare ca toata lumea a inceput viata sexuala, si da te vor mai dezamagi ca majoritatea mai ales la varta voastra nu vor o relatie vor doar o aventura, majoritatea baietilor se considera "jmecheri" le place sa se laude ca .pe.etc, it spun astea ca cunosc rasa asta umana, am trecut si eu prin ele catoti ceilalti, dar iti spun ca nu toti sunt la fel de aceea si caracterizarea in masa se face, parerea mea sa-ti incepi viata sexuala cand vei considera ca merita persoana de langa tine, ca te vei simti dorita etc, restul tu sti mai bine. bafta

| DiannaDi a răspuns:

Pentru ca asa sunt ei laughing toti cred ca noi, fetele, suntem usuratice si ca ne pot avea cand vor ei happy

tie nu trebuie sa iti pese de ceea ce cred ei, pe bune. altadata nici nu le mai spune.raspunde-le cumva de genul : " conteaza?"
doar e intimitatea ta, e corpul tau! mandreste-te cu el asa cum ei, si lasa-i pe ceilalti!
succes si sarbatori fericite:*

| Aerosmith a răspuns:

Bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te cred deoarece nu mai sunt multe fete ca tine...
Sau... de cate ori au fost mintiti de unele fete care ziceau ca sunt si nu erau laughing
Oricum lasa'iwinking Nu te grabi. Sau ce sti ce urmeaza? De ce sa suferi dupa un baiat de acest gen cand sunt alti asa cum vrei tu... cu rabdarea treci si marea prin urmare nu ai tu de ce sa le dai lor explicatii s. m. d Daca i-ai spus ca esti virgina si nu te-a crezut inseamna ca este un fraier care nu merita nici macar sa te gandesti la elwinking Din partea mea felicitari si nu iti mai bate capul cu baietii astia. AI 18 ANI! Daca aveai 27 intelegeam asa... tot timpul sa apara printul tauhee hee

Sarbatori fericite kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi filmul american pie book of lovewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii din ziua de azi privesc virginitatea ca pe o crima... sfatul meu e sa nu te lasi influentata de nimeni! fa ce iti dicteaza inima! succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-i inpace.Baietii sunt prosti oricum nu e recomandat sa iti incepi
viata sexuala devreme