| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand ma scol e si el sculat si câteodată nu?

Răspuns Câştigător
| Username272 a răspuns:

Pentru că depinde de starea ta în care te trezești dacă te trezești somnoros și el va fi așa dacă te trezești odihnit și plin de viață va fi țeapăn Sper că te am ajutat multă sănătate nu îți face griji

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil, cateodata, aude alarma inaintea ta.

| sierra1 a răspuns:

"cand ma scol e si el sculat" EL?

| Alisirbu a răspuns (pentru sierra1):

Penisu cred Ca zicea

| sierra1 a răspuns (pentru Alisirbu):

Să-l lăsăm pe intrebător să ne lumineze, de ce să presupunem? Poate e vorba de vecinul, fratele sau cățelul lui

| corbulalbrosu a răspuns:

Acest aspect, situatie, stare a penisului tau, depinde atat de starea de relaxare a organismului, dar mai ales de activitatea hormonala care de regula este fluctuanta fiindca depinde de foarte multi factori care privesc starea de sanatate generala.

| Ben9648 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Sa inteleg ca sunt bolnav?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine, el, Popa?

| AceaFată245657 a răspuns:

Este mai harnic de cat tinewinking