| anonim_4396 a întrebat:

De ce?
Cănd o femeie pune o intrebare legată de sexul oral, majoritatea bărbaților au răspunsuri lungi și emoționale,
Iar cănd un bărbat adresează aceaiași intrebare, Aceiași bărbați care n-au răspuns femeilor., nu sar să răspundă bărbaților?
Oare să fie intrebătorul mai important decăt intrebarea?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Rosalia draga, depinde de modul cum formulezi tu intrebarea!

| DeMicUnCălător a răspuns:

Vrei să-mi spui că n-ai gustat niciodată savarina?

| DeMicUnCălător a răspuns:

Lol.
Sarcastic vorbind. -Te cred.
-Ce urmează să-mi mai spui! Că ești virgin? hă, lol

| DeMicUnCălător a răspuns:

Lasă vrăjeala. Toții bărbații din lume mănăncă savarina intre două felii de păine, Dar tu nu!? La cine vinzi tu pepeni? la fermier!

| StoicAnalysis a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

Ai intrebat tu toti barbatii din lume? Nu generaliza fapte facute de tine sau din cercul tau de cunostinte. Sunt barbati in lumea asta carora li se pare o treaba primitiva sa pui accent pe sex. Sunt altii care prefera alti barbati, sunt altii care nu vor sa aiba o femeie langa ei, sunt altii care practica doar sexul normal cu penetrare si atat. Faptul ca esti casatorit de peste 20 de ani cu o femeie, nu iti ofera toate cunostiintele din lume. Sunt oameni insurati, batrani, sau in floarea varstei, care sunt prosti bata si au copii facuti pentru alocatie.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Eu nu mi-am inșelat niciodată soția, Nici nu am de ce. Sunt cu ea de 20 de ani și ne iubim la fel ca-n prima zi.
La noi in pat nu există alți oameni și nici băbisme de genul celor descrise de tine.
Nu inșelatul și trădarea.
Respectul, Loialitatea și patul ne țin impreună.

| DeMicUnCălător a răspuns:

După aspect? Ești bărbat.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Acum 2000 de ani cineva a spus. -Cănd ești la Roma, poartă-te ca Romanii.

Acum 2500 de Socrate pe eu personal îl admir. Se culca cu copii de 12 ani? A fost corect? NU.
Dar asta se întămpla in Grecia Antică, Nu in Romănia anilor 2023.
Chiar dacă ești născut in Orientul mijlociu sau cine știe ce țară ce permite regulile tale. Asta nu inseamnă că la noi in Vest sunt considerate morale. Cănd te culci cu mai multe femei considerat la fel ca și o femeie care se culcă cu mai mulți bărbați. O curvă.

| andreeaeml1200 a răspuns:

Depinde cum formuleaza intrebarea. Daca nu stie sa se exprime, lumea va considera că e un copil de 14 ani cu intrebari stupide