| stefan6666 a întrebat:

De ce prefera fetele virgine să facă sex anal?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta este doar o idee eronata a ta.
Fetele virgine perfera sa nu faca sex deloc, de fapt, ca sa se pasterze virgine.
Cele care prefera sexul anal, nu mai sunt virgine deloc, ca deflorarea s-a produs deja in anus, asadar, virginitatea a zburat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu o fac din preferinta ci din 2 motive distincte : fiindca sexul anal le ofera senzatiile de placerea si satisfactia sexului si in plus reprezinta si un mijloc ''sigur'' de protectie, dar in principal apeleaza la sexul anal pentru a ramane in continuare virgine. Simplu. big grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ceea ce susții tu este eronat, în sensul că generalizezi.

| Hammurabi a răspuns:

Nu preferă.
Și cea mai mare parte dintre femei nu preferă deloc sexul anal.

| Emma30555 a răspuns:

Nu e adevarat. De ce ar prefera asa ceva?

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

De ce ar prefera asa ceva?

ca sa ramana fecioare

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Pentru ce? Care e folosul sa ramai virgina? Scopul sexului e pentru plăcere sau iubire. Cu ce te ajuta virginitatea? Care e scopul ei? Nu suntem arabi, nu se mai căsătorește nimeni virgin sau virgina deci care e scopul?

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Eu unu vad ca fetele vor nunta doar asa iti ofera vaginul lor

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Pai dacă nu oferă vaginul asa simplu crezi ca alte zone se oferă mai ușor? Eu zic ca mai degrabă face sex normal decât sex anal

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Nu cred, nici nu te lasa sa o atingi daca nu te insori cu ea

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nu toate dar cele care fac asta sunt proaste pentru ca ele nu stiu ca daca ai facut sex anal atunci cand o sa iti vina sa faci adica sa dai afara ce ai mancat nu o sa mai poti sa te ti pe tine asa e si in cazul poponarilor si proastele vor ajunge sa isi faca un ghiem din hartie igienica ca sa si-l bage in anus pentru ca nu se vor mai putea tine. In Romania cei care fac asta sunt considerati anormali intelegi pentru ca sexul anal e un pacat ok, Domnul sa fie cu tine si sa te fereasca de rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit tu multe virgine care sa spună ca prefera analul?