| johnnny a întrebat:

De ce credeti ca femeiele inseala atat de des pe barbati?sad

14 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Dar baietii de ce inseala fetele?winking

April
| April a răspuns:

Nu mai des decat inseala barbatii pe femei.De ce se intampla asta? Unii spun ca ambii sunt de la natura poligami.

| lostcontrol12 a răspuns:

Ca sa raspund simplu la intrebarea de mai sus, femeile inseala pentru dragoste, pentru sex, pentru a-si creste increderea in sine, pentru a se simti frumoase si dorite si deoarece se simt singure, neatragatoare sau pur si simplu vor sa se razbune pe partenerii lor...

Daca aveti grija de iubitele voastre si le aratati prin mici gesturi de tandrete ca sunt atragatoare si dorite nu aveti de ce va teme. Nu va fie teama sa va apropiati sufleteste de partenerele voastre si asigurati-le ca exista un loc special in inima voastra pentru ele.
Si tineti minte, atata timp cat o femeie are tot ce-i trebuie sunt mici sanse ca ea sa caute fericirea in alta parte!

| Orannginna a răspuns:

Da' de ce crezi tu ca femeile inseala mai des decat barbatii? thinking

| cheloo74 a răspuns:

Pentru ca "socoteala" din targ nu se potriveste cu cea de acasa.

| Liada a răspuns:

Nu am facut asa niciodata...nu as putea...si nu inteleg pe altele... e prea jos...

| deleuandrei a răspuns:

Ca sunt proaste si nu stiu sa pretuiasca ceea ce au ele vor mai mult dar nu vor gasi niciodata... ceea ce ai cu ala ramii dar nu cauta unul mai bun si mai prost

| buli a răspuns:

Ma nu stiu, foare rar am fost inselat. Am fost o data si at mi-a zis ca i-a placut de el si ca nu a putut sa se abtina straight face. Nu stia ce vrea fata, eu incercasem sa numi bat joc de ea sa etc, dar ea si-a batut, acum stii, depinde si de fata!

| ruxy_4595 a răspuns:

Hmmmm.ciudat mai sunt si fata siti spun asta de proaste laughing) este f adevarat ca impinse de voi fac asta dar nu e un motiv ele cred ca asa se razbuna... e greu de inteleg dar intrebarea ta nu e pusa bine mai bine ar suna dc inseala lumea? sau care sunt motivele pentru care inseala...parerea mea sincer e ca nu exista motiv pentru care sa insele eu una am prieten de aproape 3 ani este primul pentru mine si m-a inselat acum acum 1 ani si ceva si acum de curand dar totdata nu am cautat alta laughing int u si uite ca acum plange ca numai tin la el asa mult si tot asa in fn vb de tine nu de mine idea e ca roata se intoarce pentru toti si toate mai ales pentru cele sau cei care inseala iar durerea va fi dubla caci vor suferi si pentru ei si pentru cei de care siau batut joc :* capu sus ia-o ca atare face parte din viata

| andytza a răspuns:

Pentru ca barbatii nu tin cont de ceea ce vor femeile!

| onofrei89 a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care si noi le inselam pe ele.oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dar bărbații de ce înșeală?
Poate o femei este împinsă să înșele!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand... o mai exista persoane care sa nu insele ...eu cred ca de inselat inseala in egala masura si femeile si barbatziii... din diferite motive... poate nu primesc destul de multa atentzie de la persoana de langa... din curiozitate ...dorinta de a vedea oare cum e si cu altcineva... din prostie ...sunt foarte multe motive...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totu depinde ce relatie au parteneriii... daca totul e ok, cred ca nu e vb de o inselare. Dar cel mai des barbatii sint aceia care nu se mai satura de sex, daca calci o data pe coada femeii ap gata ea face indoit-tot ce face barbatul.