| pavel88 a întrebat:

Intr-un cuplu cine credeti ca inseala mai mult femeile sau barbati

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

In cea mai mare parte femeia inseala mai mult datorita noua, a barbatilor. De ce? Unii dintre noi nu se implica chiar atat de mult intr-o relatie sau nu stiu cum sa isi mentina partenera implicata, care intr-un final ajunge sa se plictiseasca si sa isi caute pe altcineva cu care va avea o aventura.

Dar si invers este adevarat. Adica atunci cand femeia devine distanta practic ea este cea care il impinge pe barbat sa o insele. Noi suntem singurii vinovati pentru problemele noastre.

| ZiZan a răspuns (pentru LeontinAndrei):

Femeile inseala tot cu barbati happy

| LeontinAndrei a răspuns (pentru ZiZan):

Iti multumim ca ne-ai luminat laughing (fara suparare). Normal ca inseala tot cu barbati, doar ca o fac cu barbati de care sunt atrase sexual, barbati care stiu sa le ofere ceea ce ele isi doresc, lucru pe care tu ca barbat nu esti in stare sa il oferi femeii de langa tine (altfel nu te-ar fi inselat).

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bărbații, dar nu este exclus ca si femeile.

| Colors a răspuns:

Acum depinde, sunt tot felul de baietii si fete! Eu ca sunt fata ar fi urat sa spun "barbatii" deoarece exista si femei dar si barbati ce fac asta!

Un baiat si o fata serioasa ce iubesc cu adevarat si stie sa faca asta nu ar insela!

| FloriNk a răspuns:

Dai aici la 1:10 si o sa iti raspunda asta :)) http://www.youtube.com/watch?v=9xgjyO23nUI

| Anemarrie124 a răspuns:

Mai mult barbati eu vb din punctul meu de vedere...dar depinde de fata.

| ClauditzaXx a răspuns:

Depinde de femeie....Depinde de barbat...Sunt femei care stau din interes.Sunt femei care chiar iubesc.Sunt barbati care stau din profit.Sunt barbati care iubesc.Acuma depinde de om. Nu toate fetele sunt,, curvite''

| mrburel a răspuns:

Inseala amandoi dai draq rolling on the floor)

| Iulian_Viorel_1990 a răspuns:

Cele mai multe "curve"nu sunt femei

| dorisandra a răspuns:

Inseala cel care iubeste mai putin, nu este implicat emotional sau pur si simplu nu are respect pentru persoana apropiata; nu cred ca se poate spune ca barbatii inseala mai mult ca femeile sau invers. pur si simplu femeile sunt mai sirete si pot ascunde mai bine o relatie extraconjugala. de asta probabil se considera ca barbatii inseala mai des