| Impossibl3 a întrebat:

De ce credeti ca fetele in ziua de azi fac mai mult oral si anal decat normal...cateodata le fac pe toate 3 cateodata fac numai oral si anal. Dc?

Ofer fundita pentru cel mai intelept raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| glamour a răspuns:

Eu nu cred asta. Nu poti sti ce se intampla intre 2 oameni in intimitate ca doar nu stai cu ei cand fac sex. Deci nu sti daca fac sex normal, anal sau oral. Si pana la urma e placerea lor, fiecare face ce ii place iar daca unora le place foarte mult sa faca sex anal si oral nu e de condamnat atata timp cat se intampla cu un partener stabil. Nu trebuie sa criticam pe nimeni pentru placerile lor sexuale asa cum nimeni nu trebuie sa ne critice pe noi in legatura cu asta.

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pastrand himenul ca "dovada" a virginitatii, cu putin teatru,... pot "negocia" mai tarziu, pentu nunta (parintii) un scor mare!
Sau, cand o fac prima oara, pot cere apoi niste "compensatii" corespunzatoare - chestie de educatia primita si multe altele!

Abh
| Abh a răspuns:

Cum de ce? Ca sa previna o sarcina si, cred ele ca, daca nu fac sex vaginal, mai pot fi considerate virgine.

| MititiCa a răspuns:

Eu zic tot ca si Abh asa pot fi considerate virginethinking si daca sunt intrebate de parinti pot zice ca sunt virginestraight face. e aiureastraight face. eu una n`as face asa ceva:d

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Pai pentru ca in gurita si in poponet mai simt ceva ca in pasarik sunt galetzi in ziua d azi... Asa ca sa nu comenteze nici o pasarik ca nu o bag d unde a iesit o bag p acolo pe unde se buleste rolling on the floor

| cccristi a răspuns:

Sper ca mai intai fac oral si dupa aceea fac si anal, pentru ca altfel...

| kire a răspuns:

Unora le este frica pentru a nu ramane gravide sau le place doar anal si oral.

| UserX a răspuns:

Cred ca vor sa ramana virgine...
Exista si un star porno care e virgina daca nu ma insel laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu cunosc un caz p bune... taikasu o ducea p ficasa l fiecare 2 luni l ginecolog sa vada daca-i virgina, avea vreo 16-18 ani si nah ca s nu piarda vremea sa apukat de oral si anal... j era experta, in ochi lu taksu era cuminte. bun raspunsu'?