| anonim_4396 a întrebat:

De ce credti ca sunteti iubite/iubiti? pentru feleul in care aratati (corp, fizionomie ) sau pentru caracterul vostru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu siguranta pentru caracterul meu, sensibilitate, ploaia asta de vara care sunt! nu vreau sa ma laud, dar eu stiu! Pentru acelasi lucru pe care si eu il apreciez enorm...asa as putea raspunde indirect, dar... ajunge!

17 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Pentru cum sunt; cum arat il poate atrage (gusturile nu se discutatongue), dar pentru iubire sigur e nevoie de mai mult.

| Silvia a răspuns:

Parintii ma iubesc pentru sunt copilul lor si e normal, cei din jurul meu ma iubesc ptc am stiut sa ma port, sa comunic, sa fiu naturala si buna cu cei din jurul meu.happy

| JustMeFlory a răspuns:

Si pentru cum arat, si pentru felul cum ma port cu el! Stiu sa ma fac iubita!batting eyelashesdevil

| inna a răspuns:

Ambele sunt importante si fizionomia si caracterul.

| Guitarlove a răspuns:

In ziua de azi, baietii [ daca la ei te referi ] se uita numai la corp.winking Sunt prea orbi si prea "prosti" ca sa mai fie atenti la caracterul fetei. Vor sa se dea mare cu prietena lor "cea super frumoasa", cand de fapt acea fata ori e proasta, ori nu stie pe ce lume este si tot asa rolling eyes. Sincer nu-i inteleg.Mai bine si-ar alege o fata care sa le aiba pe toate.Nu sa fie " super frumoasa orasului", sa fie draguta. Nu sa fie desteapta si prea rationala, sa fie spontana si cu idei indraznete. Dar oricum imi racesc gura degeaba... ca niciun baiat nu va vedea ce scriu acum. rolling eyes. Sper ca ti-am fost de ajutor. love struck

| Guitarlove a răspuns:

Hey aici e site de matrimoniale? straight face Vorbiti pe privat va rog. love struck

| FearNoEvil a răspuns:

Nu prea am de unde sa stiu. Lumea prefera te sa minta frumos, decat sa-ti spuna adevarul.

Răspuns utilizator avertizat
| maryana5 a răspuns:

Iuliana21 poate lui bro i-a dat in alta parte laughing mai intima whistling...bro de ce nu recunosti? no talking
rolling on the floor

| naya a răspuns:

El zice ca a vazut in mine ce cauta de mult. noua nu ne place de el, ca e un mareee mincinos. dar macar minte frumos laughing

| iuliana21 a răspuns:

Nu stiu pentru ce ma iubeste prietenul meu(uneori ma intreb si eu)dar cred cu tarie intr-un citat...nu te iubesc pentru cea ce esti.ci te iubesc pentru cea ce sunt atunci cand sunt cu tine

| iuliana21 a răspuns:

ioi bro... dumnezeu ia dintr-o parte si pune in cealalta...la tine cum s-a intamplat de a luat din amandoua...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu m-am bazat niciodata pe felul in care arat, arat ca dracu. De aceea m-am bazat pe mintea mea. Peoblema este ca sint prost si in cazul asta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iuliana21 probabil la mine s-a golit saCU CU ce era de dat, de unde sa stiu rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt grasa si nu am caracter.Deci...nu sunt iubita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sensei esti perfect pentru mine! Hai sa formam un cuplu! Avem aceleasi calitati, right Bro?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maryana5 totul este relativ, iar in privinta asta, relativitatea o stabileste femeia.
maktub stiu si eu? laughing In luna iulie am ajuns sa-mi pun la indoiala calitatile. Credeam ca sint bun, sincer si deschis, mi-am dat seama ca de fapt ori nu sint asa ori sint prost... ce sa aleg din astea doua, pentru ca nici una nu suna bine? Deci si calitatile astea sint ceva relativ. Si tot femeia stabileste relativitatea asta.
Asta ma face sa trag concluzia ca femeia nu este doar indispensabila, dar idem si aprecierea ei. Cred ca ultima afirmatie or s-o inteleaga multi... Am raspuns cu intirziere in speranta ca trece neobservat ce spun. Am motive.