| anonim_4396 a întrebat:

De ce daca femeile au grasime in jurul taliei nu prea conteaza deoarece se asorteaza cu fundul mare, iar in cazul barbatilor nu e asa?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Pentru că viața nu dreaptă laughing

| Nume6 a răspuns:

Pentru că trăim într-o societate de 2 bani. Femeile dacă au grăsime în talie gata sunt sexi, "ah ce fund are aia, ce pulpiţe" iar dacă un bărbat are grăsime pe undeva e făcut automat femeie, gay, transexual, etc. Deși mi se pare greţoasă grăsimea aia și la femei și la bărbaţi.

| alexandru0sorin a răspuns:

Sal man propabil pentru ca la barbati grasimea din jurul taliei nu se asorteaza cu pul* mare.

| VENUSPRINT a răspuns:

Barbatii stabilesc de obicei standardele de frumusete in societate, nu invers