| Alexxiax98 a întrebat:

Considerati ca, atat in cazul barbatilor cat si al femeilor, "marimea" conteaza?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Marimea la ce?
La numarul de la pantofi, la imbracaminte, la kilograme?

| Alexxiax98 explică (pentru Violleta2022):

Eh na, voiam sa fiu mai eleganta. Marimea penisului, sanilor, fundului etc.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexxiax98):

Pai specifica, ca sa elimini confuzia.
Da, marimea conteaza foarte mult, in secial a penisului, ca de ala depidne orgasmul vaginal al femeii.
Sunt convinsa ca baietii prefera o masura maricica la sani.
Nu stiu de fund, dar de sani, marea majoritate sunt pentru cat mai mari si mai apetisanti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pana la o anumita marime/dimensiune, categoric...DA. Atat in cazul barbatilor cat si al femeilor. big grin

| Andreeush a răspuns:

Depinde de persoană asta.

| Plato a răspuns:

Desigur ca da. Marimea cortexului e chiar esentiala, cel putin pentru mine.

| Emma30555 a răspuns:

Nu contează mărimea dar contează sa te simți bine la pat cu partenerul, nu are legătură cu mărimea, (decât cazuri extreme)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da conteaza intr-o anumita mãsura.
Inaltimea, marimea penisului, marimea muschilor, marimea contului bancar.
Dar chestiile astea sunt doar asa sa atargi sa nu uitam ca existã in ambele cazuri personalitatea si caracterul atrage nu "inteligenta" laughing ca nu-ti trebuie un geniu/incât sa fie ceva mai mult.
Ei daca nu existã nici "marime" nici "interior" nu existã absolut nimic. :/

| QElenaBoghiu a răspuns:

Ce fel de mărime? rolling on the floor

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Pai stii cum e, daca iubesti persoana nu prea conteaza ca pana la urma o iubesti pentru interiorul ei nu pentru unele detalii.Intr-un fel conteaza, depinde de persoana, sunt care le place sexul si au unele asteptari de la partener.Cea ce mi se pare o prostie, din punctul meu de vedere nu conteaza