| Pustoaicaaaaaa a întrebat:

De ce daca vreau sa dau un raspuns imi apare "emailul de confirmare a fost trimis la mailul...@yahoo.com", si nu pot lasa raspuns, dar nici nu imi apare mailul sad

2 răspunsuri:
| Delire a răspuns:

Ptk trebuie sa*ti confirmi contul pe TPU, de aceea trebuie sa intrii pe id pe care l'ai scris pentru ati face cont, si sus in dreapta, mai jos de unde scrii status e un plik(ca un fel de mesaj) si dai click pe el, o sa*ti apar yahoo mail! si in stanga paginii ai inobx drafts etc si dai la spams, si acolo ar trebui sa gasesti mesajul de la TPU, dai click jos pentru confirmare! si daca esti pe TPU, atunci iesi si intrii din nou! si gata:d sper ca ti*am fost de ajutor>:d

| Angel_4421 a răspuns:

Mda, mi s-a intamplat si mie.Intra si daca nu il ai la inbox incearca la spam.Sigur o sa il gasesti in una din ele. Apoi dai pe el, pe link'ul ala si ti se activeaza contul::*:*