| anonim_4396 a întrebat:

De ce doar femeile se prostitueaza? Ma refer in cele mai multe cazuri, nu ca sunt si exceptii. De ce doar barbatii platesc sa faca sex si nu fac la fel si femeile? Astept raspunsuri de la fete. Funda

12 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Stai linistita ca sunt si masculi care isi vand prezenta si prestatia sexuala!
Cauta si vizioneaza filmul "American gigolo" cu Richard Gere.
La fete/femei e mult mai simplu, pentru ca nu trebuie sa aiba ceva tare, destul de mult timp, si cu care sa mai si stie ce si cum sa faca!
O tipa experimentata poate goli un barbat atat clasic, vaginal, cat si manual sau oral in maxim 2-3 minute, iar cele novice in ceva mai mult timp.

| Elvina a răspuns:

Femeile se prostitueaza pentru bani. La ce salarii sunt in tara noastra si mai ales ca indiferent de ce facultate faci tot nu te angajeaza nimeni, ajungi sa faci si asta.
Barbatii platesc pentru sex pentru ca nu reusesc sa faca ce si-ar dori cu iubitele sau sotiile lor, fie nu au deloc vreo prietena.
Si fetele platesc pentru sex, de asta exista gigolo.

| anonim_4396 explică (pentru Elvina):

Femeile se prostitueaza doar in Romania, luminatia ta?

| Elvina a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis eu ceva de Romania? Ma refeream in general.

| anonim_4396 explică (pentru Elvina):

Nu esti romanca? Pentru ca ai precizat "tara noastra"... Esti ungur?

Oricum, nu asta era ideea, am fost eu prea subtil pentrru tine. Ideea era ca prostitutia nu exista doar in tarile sarace, prostitutia exista peste tot, indiferent de situatia economica. Da, saracia este una dintre cauze dar nu singura, cum insinuezi tu.

| RAY a răspuns:

Fetele se vand pentru ca se castiga mai usor banii, cum noi alegem mereu ceea ce e mai simplu normal ca uni dintre noi alegem caea simpla, uni dintre noi din rusine nu facem asa ceva sau consideram asa ceva imoral, cred ca din frica nu facem asta, de ce platesc barbati pentru sex?
1 nu presupune o relatie platesti si gata, ti-ai pierdut increderea in femei si din cand in cand isi satisfaci nevoia sexuala, personal nu inteleg de ce sexul trebuie sa presupuna o relatie cu cineva
de ce barbati nu fac asta? pai ce femeie ar plati un barbat pentru sex? ce femeie ar face sex cu un barbat gratis? pentru o femeie e extrem de usor sa faca sex la orice in scimb pentru un barbat e imposibil daca nu esti frumos sau nu o platesti nu sa o faci sex in veci cu una gratis si frumoasa, diferenta intre sexe e ca noi platim pentru sex ar femeile niciodata, nici macar video chatul facut de barbati nici o femeie nu da vreun cent ca nu are sens, ce sens ar avea sa dai banii pentru ceea ce ai chiar? ba cgiar poti si castiga banii? tu ai plati pentru aerul care il respiri? ca eu nu platesc

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai ramane surprinsa cate femei apeleaza la barbati si accepta sa platesc cu bani "gramada" pentru serviciile asa numitilor animatori din cluburile de fite sau barbatii care fac modeling. Creatorul de moda Razvan Ciobanu este iritat de ipocrizia unor modele masculine, care s-au grabit sa "arunce cu bolovani" în femeile chemate la audieri in dosarul prostituatelor de lux si a publicat un amplu articol. Cateva randuri sper sa fie sugestive : " "Pe bune?! Nu aş fi scris nimic despre ‘scandalul’ cu prostituţia ‘de lux’…dar tot citesc tot felul de răutăţi scrise de nişte asa zişi ‘modelini’ (modele masculine), care dau cu bolovani. Mai băieţi ia uitaţi-vă mai bine prin ‘dulapul’ vostru şi gândiţi-vă, dar bine! Doamnele alea de le intraţi în pat, nu va ‘răsplătesc’?! Şi mai cunoaştem şi cazuri de domni cărora le intraţi în pat… şi nu pe ‘moca’. Aşa că hai sictir! Şi ca sa fim înţeleşi…nu ca duduile în cauză ar fi nevinovate sau ca le aş lua apărarea, dar să nu ne dam lebădoi când noi suntem tot nişte ciori." Razvan Ciobanu declara fara a se sfii, ca exista si barbati din lumea modei si showbiz-ului care intretin relatii sexuale pe sume mari de bani. In special femeile bogate de varsta a 3-a si domnii bogati apeleaza frecvent la serviciile acestor animatori, playboy care de fapt sunt curve feminine. Daca doresti poti citi mai multe http://www.libertatea.ro/......an-1115720

| UnBroken2016 a răspuns:

Munca e grea

| aumih16 a răspuns:

Fiindca doar femeile fete pot ca au ce arata! dar barbatii baietii daca e sa arate ceva penisul muschii etc si cam atat! dar la femei treaba sta cu totul altfel! ele au vagin sani nuri fund etc! au ce arata! majoritatea adevarul este ca au si corpul sculpat! de zici spui ca au fost la sala! cu coapse de alea misto!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Barbatii sunt programati genetic sa isi doreasca constant sa faca sex. Femeile sunt programate genetic sa profite de treaba asta...

Dar nu doar femeile se prostitueaza si barbatii o fac.

| OMFGConrad a răspuns:

Pentru că bărbaţii au o poftă mai mare de sex decât femeile, iar ele profită de bărbaţi. D'aia.

| Coquina5 a răspuns:

Dar tu de gigolo ai auzit?

si asa ca fapt divers...ca sigur o sa comenteze zanele si ipocritii aia care le critica.
shoutout to all the prostitutes out there!
astea da femei adevarate, care isi castiga singure painea, fara sa fie intretinute de barbati.
nu conteaza cum isi castiga banul, conteaza ca aleg sa nu depinda de barbati.