| Subtill23 a întrebat:

Dacă bărbații uneori plătesc pentru sex femeile, femeile fac asta?

11 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Absolut! De ce n-ar face-o si ele?

| Violleta2022 a răspuns:

Da, si femeile platesc pe baieti/barbati pentru sex.

| Subtill23 explică (pentru Violleta2022):

Bună. Nu aș crede asta. Eu trăiesc cu impresia că femeile pot să și-o tragă de câte ori au chef, cu oricine (asta în cazul în care arată bine)...Tu personal, ai plătit vreodată un bărbat pentru sex? Sau ai face asta?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Subtill23):

Nu, eu personal nu am platit nciodata nici un barbat, sunt maritate de peste 30 de ani si nu a fost cazuls a fac asta, pentru ca am tot ce-mi trebuie acasa.
Dar am o prietena in America care o face cateodata, ca sa obtina ce vrea, fiind divortata si independenta. Ea spune ca nu trebuie sa cumpere tot porcul, pentru un amarat de carnat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA fiindca si femeile platesc pentru serviciile oferite de asa numitii gigolo. Gigoloul modern este in general un baiat frumos, care stie sa le vorbeasca femeilor putin mai in erate si sa le faca sa se topeasca in cateva secunde. Sunt mari seducatori si stapanesc perfect arta manipularii. Citeste si te vei convinge : http://www.ele.ro/......--14967... Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Adică o femeie să plătească altă femeie pentru sex? Posibil... de ce nu?

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Da, iar astia se numesc gigolo.

| cæcilie a răspuns:

Bineinteles. Sunt cazuri mai rarute, dar si femeile platesc pentru sex. Sunt numite sugar mamas laughing Sunt de parere ca o femeie plateste pentru sex atunci cand isi doreste un barbat mai tanar, nu trebuie neaparat cu experienta si pur si simplu sa arate super bine si sa fie "proaspat"

| abel94 a răspuns:

Cand esti cuplul dragostea nu are varsta an primul rand este dela dumnezeu finca dumnezeu uneste pe fata de baiat pe femeie de barbat si asa se face un cuplu la dumnezeu nu trebuie platita dragostea

| Subtill23 explică (pentru abel94):

Ba da, la Dumnezeu dragostea se plătește, mai ales când e vorba de sex oral și ejaculare pe limba femeii.