| ℓσνє a întrebat:

De ce dupa ce m-a facut sa sufar, inca mai tin la el? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Buna.
De ce? Pentru ca nu putem uita o persoana de la o zi la alta. Stai linistita draga mea, faptele lui care te-au facut sa suferi, fara ca sa-ti dai tu seama, iti va lua cu ele tot ce simti tu pentru el!
Nu te mai gandi la el, ocupati timpul cu o activitate. Va fi mult mai bine.
Ai grija de tine, doar meriti ceva mai bun!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai c am asa se intampla in general

Răspuns utilizator avertizat
| dyana_6840 a răspuns:

Pentru ca chiar il iubesti

| Anonima264 a răspuns:

La aceasta intrebare cam numai tu ai putea raspunde!
Desi daca ar fi sa imi dua cu parerea ar fi din cauza ca tie dor de el!

| Mαdαliηα a răspuns:

Pentru ca l-ai iubit prea mult. puppy dog eyes

| Marry410 a răspuns:

Pentru ca poate il placi cu adevarat! Dar uite sa te inveselesti http://www.youtube.com/watch?v=p0710ukICqU

| andr33utza12 a răspuns:

Pai, pentru ca e normal, te-ai obsnuit cu el sa comunicati sa stai impreuna cu el, iar cand incetezi sa faci lucrurile pe care le faceati iti vine greu dar cu timpul te vei obisnui va fi un pic mai greu dar trece( daca vrei sa mai vb id meu: nandreea34) bafta :*

| r3b3la a răspuns:

Pentru ca inca il iubesti.happy