| DeDeDeeaSweety a întrebat:

De ce dupa ce ma masturbez devin nervoasa, iritata de orice?

13 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Trebuie sa te ajute cineva, just saying.

| Baddboy a răspuns:

Cred ca nu finalizezi treaba, ori iti pare rau de ce ai facut si te simti mai stresata.

| RAY a răspuns:

Nervoasa, iritata ca nu mai cunoscut pe mine? in caz contrar nu vad alt moiv

| mihai69 a răspuns:

Posibil din una sau mai multe cauze:
- sentimentul de vinovăție indus de educația eronată care ți-a impregnat în subconștient că faci ceva „necurat" / greșit / murdar etc.
- posibil să nu reușești să ai un orgasm statisfăcător, care să te detensioneze, relaxeze total, așa cum ar fi normal;
- ar mai fi și un sâmbure de adevăr din dictonul latin: „omni animal triste post coitum"

| ywar a răspuns:

Serios? Pai hai sa facem sex ca sa nu mai ai anguase.

| Stropdeploaie a răspuns:

Pentru că te simți vinovată!

| DeDeDeeaSweety explică (pentru Stropdeploaie):

Nu mai vreau :-( Sa ma simt asa. Si cum reuesc sa nu mai fac?

| Toteu78 a răspuns (pentru DeDeDeeaSweety):

Ești sigura ca ce faci tu înseamnă ca te masturbezi? Eu cred ca ai nevoie de niște lecții ca să înveți să te masturbezi mai bine

| Eduard196 a răspuns:

Trebuie sa nu o mai faci. Niciodata

| DeDeDeeaSweety explică (pentru Eduard196):

Si cum reuesc asta?

| antiqque a răspuns:

Fiindca n-ai dat bine? laughing

| jorjache a răspuns:

Nimic nu poate inlocui un iubit

| adibadea a răspuns:

La tine e taman pe dos: de obicei oamenii sunt nervoși și iritați de orice în momentele când le trebuie foarte tare și nu se pot masturba (din diferite cauze), însă odată ce s-au masturbat și au atins orgasmul se calmează și totul revine la normal.