| Acadeeeaa a întrebat:

Cand mi-e dor de el si nu vorbim, devin nervoasa. Oare de cestraight face?

Răspuns Câştigător
| CoZmIInEL a răspuns:

Deoarece tu te gandesti ca el poate nu are chef de tine, poate el are alta treaba si nu are timp, poate te gandesti ca te inseala cu alta... si de aici vine si starea de nervozitate. Tututor ni se intampla, cand iubim foarte mult. Funda? happy

3 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Pt ca iti auto induci sentimentul de respingerehappy

| sensibilul a răspuns:

Il iubesti ff mult

| AleexD a răspuns:

Il iubesti foarte mult.te gandesti ca lui nu ii e dor de tine si nu vrea sa vorbeasca cu tine. Funda?happy