| Doremifa a întrebat:

De ce dupa sex ma ustura foarte tare vaginul, in special cand fac pipi?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ustrimea vaginala apare, pentru ca incepeti sexul cu mult inainte ca vaginul tau sa se umezeasca, fara preludiu!
Spune-i boului cu care faci sex, (ca nu-l pot numii altfel daca nu-i pasa de tine deloc) ca trebuie sa te pregateasca inainte, ca sa simti si tu placere cand faci sex.
Pregatirea aia se cheama preludiu si baiatul trebuei sa fie tandru si sa te pupe, sa te atinga pe corp, sa actioneze pe clitoris, pana iti obtine un oragasm clitoridian, moment in care vaginul tau este foarte umed si abia atunci puteti sa treceti la sexul vaginal, care va fi placut si pentru tine.

7 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Trebuie sa te umezesti mai mult, prelungeste preludiul mai mult si foloseste un lubrifiant la urmatoarele partide.

| vaseoks a răspuns:

Foloseste lubrifiant si nu saliva.asta se petrece atunci cand vaginul tau nu-i destul de excitat si e uscat iar partenerul tau pune saliva. bafta

| Violleta2022 a răspuns (pentru vaseoks):

Nu ai nevoie de lubefiant la varsta asta, doar rabdare, ca vaginul ala se umezeste complet, daca barbatul face ce trebuei inainte sa se vare in el.

| Aleph89 a răspuns:

Pentru ca are huiul prea mare

| Violleta2022 a răspuns (pentru Aleph89):

Total gresit raspunsul tau!
Se vede ca habar nu ai cum se face sex cu o fata/femeie!
Daca sari pe o fata, iti intrdoduci madularul si dai 2 minute din fund, tu ai terminat, dar asta nu isneamna ca si ea este satisfacuta.
Un baiat destept, s eingrizeste intai de fata, sa o pregateasca de sex, ca sa fie placut pentru amandoi.
Un barbat bun la pat se cunoaste dupa cat de priceput este sa satisfaca o femeie si totul incepe cu preludiu, unde fata trebuei sa se umezeasca complet, ca actul sexual sa fie placut.

| Aleph89 a răspuns:

Huiul prea mare

| Aleph89 a răspuns:

Pai pentru ca huiul e prea mare, sau cel putin așa cred