| barosanu69 a întrebat:

De ce ejaculez noaptea cand visez? E vreo problema?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Polutiile sunt perfect normal la adolescenti

| corbulalbrosu a răspuns:

Polutiile nocturne denumite si 'vise umede'' se produc in mod absolut normal in cazul tinerilor a caror activitate hormonala este peste cea medie. Este bine sa se produca acele ejaculari involuntare fiindca doar asa scade stresul hormonal. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Nu e absolut nicio problemă. Sunt poluții nocturne, perfect normale pentru bărbații aflați la vârste între pubertate și andropauză.

| Yurisa a răspuns:

E perfect normal, se mai intampla. Sunt reactii involuntare are corpului tau la vise

| Anonima6789777 a răspuns:

Așa zise vise umede. Sunt perfect normale mai ales în timpul pubertății. Însemna că nu ai nici o problemă hormonală.

| antonimilk a răspuns:

Stai liniștit, e perfect normal.
Eu am 17 și mi s-a întâmplat de 2 ori în anii ăștia ))) Mă uitasem cu 2 zile înainte la ceva și na, am visat frumos iar dimineața m-am trezit așa)))

| JaffarFromAFar a răspuns:

Corpul te masturbeaza in timpul serii cat tu nu te uiti
E normal, crede-ma. Sunt preot