| barosanu69 a întrebat:

Aproape in fiecare noapte visez ca fac sex si ejaculez si in vis dar si in viata reala si ma trezesc "ud". Ce problema am?

12 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu ai nicio problema. Din punct de vedere biologic ti s-au dezvoltat organele reporducatoare. Te poti considera barbat. Poti sa incepi sa te masturbezi pentru a scapa de vise si de chiloti uzi. Bafta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se numește polutie și e ceva normal la adolescenta

| mihai69 a răspuns:

Nu ai nicio problemă - fenomenul se cheamă poluție nocturnă și se petrece pe toată perioada cât o să fii activ d.p.d.v. sexual.

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai nicio problema. Este un fenomen normal pentru orice tanar, care are sau nu prietena.

| aXy99 a răspuns:

Niciuna.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cati ani ai?

| teo530 a răspuns:

E normal te exciți tare in vis. Încercă să nu te mai gândești la sexlaughing

| EcceHomo a răspuns:

S-a îndrăgostit o Succubus de tine.

| Xdreaper21 a răspuns:

Se numesc vise umede mai da o laba prietene si mai uitate la un pornache

| varsanofie a răspuns:

Trebuie să te bucuri. vis sau realitate, faci ceva acolo big grin ia-ți o cutie de durex. Nu cred că ai o problemă, se întâmplă la mulți, e ceva ce putem spune normal. Anyway, sfatul meu este o cutie de durex, și o prietenă sau caută pe anunțuri az o parteneră și vei ajunge să ejaculezi în viața reală, scăpând de cojmaruri; D. Baftă!

| antonimilk a răspuns:

Ce vise erotice mai )))
Nu te mai uita la filme de alea sau ignora, altfel mereu vei pati asta

| Aliciaraula a răspuns:

Visezi prea mult.