| TitoJacksana a întrebat:

Am 14 ani si am o problema! Ejaculez noaptea sperma! Oare de ce se intampla asta! Nu se intampla mereu ci in unele nopti! Puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Vektor a răspuns:

Polutie nocturna. Cauta pe google

| TitoJacksana explică (pentru Vektor):

Mulțumesc pentru răspuns!

Răspuns Apreciat de Editori
| Violleta2022 a răspuns:

Este perfect normal pentru varsta ta. Se cheama polutie nocturna si este stimulata de visele erotice, care te excita in timpul somnului si face ca organele tale sexuale, sa elimine acea substanta, denotand ca incep sa se dezvolte si sa functioneze normal.

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Gogule, se intampla la orice varsta. Testiculele trebuie sa se descarce intr-un mod sau altul din cand in cand. Uite, eu in dimineata asta am visat ca aveam un vis erotic (I know, twisted crap) si m-am trezit cu boxeri patati generos. Asta la 38 de ani si ultimul act sexual cu finalizare acum o saptamana.

| Emilian65 a răspuns:

Este normal sa ejaculezi in anumite nopti.

| Helpme99 a răspuns:

Eu am 19 ani si mi se intampla. Asta pentru ca uneori nu sunt activ sexual. (nu fac sex, nu ma masturbez), iar corpul elibereaza automat sperma.
Se numeste polutie nocturna si e un fenomen absolut normal. si foarte placut laughing

| anonim16121 a răspuns:

Dormi pe burta, și ești și la pubertate și ți se întâmplă,dormi frate pe o parte, nu pe burtă, că ți se ridică și vrând nevrând te scapi, și nu-ți face griji, sperma se usucă repede, schimbi boxerii și gata, așa ni s-a întâmplat la toți băieții la aceasta perioada.Calm down man!?

| zislionelmessi a răspuns:

Vise umede