| Ralf71 a întrebat:

Ce vor femeile de la un bărbat?

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi la expozitii tuning ce vor, aia au masini scumpe si bani, ele trag la ei. O familie modesta nu va arata ca in filme, amandoi dezamagiti suparati si urati stau sa aiba pe cineva la greu in viata. Nu cauta o panarama sa ai probleme atunci una urata care te iubeste, pan' la urma si alea urate pot dezamagi un barbat

| darrio2007 a răspuns:

Bani, masina, sex cat cuprinde.

| ania a răspuns:

Daca il plac vor sa fie luate in casatorie.

| Violleta2022 a răspuns:

Cam acelasi lucru pe care-l vor fi femeile de la un barbat: sa fie iubite/iubiti!

| mihai69 a răspuns:

Bani. Restul e vrăjeală.

| mihai69 a răspuns:

Așadar, asta e poanta zilei: la întrebarea de mai sus (Ce vor femeile de la un bărbat?),
"acum 11 ore | Jassmina a răspuns:
Cam acelasi lucru pe care-l vor fi femeile de la un barbat"
No sh! t, Sherlock! rolling on the floor

| SilentRain a răspuns:

Ce întrebare...de parcă toate sunt la fel și au același tipar, personalitate, inteligență
Fetele sunt diferite de aia nu se poate da un răspuns concret la întrebarea asta, fiecare fata vrea ceva diferit, aparte

| Werrich a răspuns:

Vor sa se comporte cu ele ca Dani Mocanu, vor sa aibă fizionomia lui Dorian Popa și portofelul lui Bezos de la Amazon. Corespunzi?

| Werrich a răspuns:

Dacă sufletul și caracterul ar fi conta atunci nu erau băieți single.

| Invictusman a răspuns:

Stabilitate emoțională și financiara, respect, înțelegere, afecțiune.

| Ralf71 explică (pentru Invictusman):

Cred ca asta este raspunsul corect.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Fiecare fată/femeie are propriile așteptări, cerințe, dorințe, vise în ceea ce îl privește pe băiat/bărbat.

| Werrich a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

In final concluzia femeilor e aceeasi: fara slujba stabila si venituri de intretinere nu se pune problema unei relatii pe termen lung.

| isemilia a răspuns:

Fiecare are gusturi si asteptari diferite.

| Dintrebare a răspuns:

Nu exista un raspuns general valabil pentru intrebarea asta. Pana la urma toti oamenii vor sa fie fericiti, dar nu toti au aceleasi motive de fericire.

| AndreeaWTS a răspuns:

Să nu fie prost.

| Rux04 a răspuns:

Salutare. Cele care nu se gândesc la bani adică să trăiască pe spinarea lui: iubire, respect, stabilitate emoțională, să-i fie alături la bine și la greu.

| SociopatuI a răspuns:

Penis jucaus sa le de-a orgasm.

| Morbid a răspuns:

Poti să trăiești 1000 de ani tot nu ai să găsești răspunsul la întrebarea asta.
Atenție, da o data ce ii dai din plin, nu te mai vrea.
Bani, da o data ce ii dai nu te mai vrea.
Sex, da o data ce ii dai tot nu te mai vrea.