| JustMeAnotherSingle a întrebat:

Ce vor femeile de la un barbat?

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Maturitate in 1 rand. thinking

Comportament de barbat! nu de copil.
Sa fie amuzant si serios in secunda 2 big grin Sa ai grija de ele cand sunt nesigure pe ele! thinking Sa le incurajezi in tot ceea ce fac. Sa le respecti! Sa fi tu insuti, nu altcineva. Ingrijit (aspect) ai grija de igienta ta happy si asa se reflecta in mare masura!
Sa le privesti in ochii cand vorbesti cu o fata/femeie! sa incerci sa iti dai seama ce vrea de fapt, cum sa te comporti din semnele de ti le da big grin

La o femeie ii ia intre 2-5 secunde sa isi faca o impresie despre un tip. Despre imbracaminte de exhee hee ai grija cu alea 5 secunde ce impresie facihee hee

Nu vorbi prost, mai bine taci! thinking

Ups. sper ca nu v-am divulgat secretul fetelor/femeilorhee hee

Asta am inteles pana acum happy

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vor sa-i manance viata.Aia vorwaiting

| gigiro a răspuns:

Sa fie barbat!

| elasexygagica a răspuns:

O scula jucausa si un portofel gros si generosbatting eyelashes

| NickiMinaj a răspuns:

Genial^ laughing

| Luori a răspuns:

Degeaba pui intrebarea la plural; n-ai cum sa gandesti pentru toate femeile. Incearca mai bine : ce vrea ea de la el? Ce vrea el/ea de la mine?

Si, femeia viseaza mai mult la fericire, decat barbatii, parerea mea happy.

| Mao a răspuns:

Sinceritate.Incredere.Loialitate.Iubire.Sprijin.Intelegere.

| Denisa a răspuns:

Bani. Ce altceva?straight facelaughing

| erik a răspuns:

E greu de spus.nu vrei sa inversezi intrebarea?

| OzVrajitorul a răspuns:

Intelegere si fericire... cel putin asta cred eu

| SEAL a răspuns:

Bani daca ai bani poti sa nu ai nici ****

Răspuns utilizator avertizat
| roxymaria a răspuns:

Depinde de femeie. Unele vor bani, altele *** sau caldura sufleteasca(dragostea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile vor sa fie rasfatate, sa le faci sa se simta in al 9 lea cer