| DiavoloMarian a întrebat:

De ce femeile mint si inseala? chiar daca nu le gresesti cu nimic? sad

Răspuns Câştigător
| MooF2010 a răspuns:

Inseamna ca cel cu care te-a inselat are ceva in plus fata de tine... chiar daca tu ai mai multe in plus acel ceva pe care il are el conteaza mai mult decat ceea ce ai tu in plus fata de el...
Daca intelegi, intelegi daca nu, nu... oricum capu sus nu toate mint si inseala

| DiavoloMarian explică (pentru MooF2010):

Inteleg ce vrei sa spui.fiecare are calitati si defecte. oricum am sa pun punct relatiei.ca m`a inselat sau nu m`a inselat. m`a mintit in legatura cu banii si nu suport sa ma minta.mai ales pentru bani.

16 răspunsuri:
| Sultana_4823 a răspuns:

Hai zi zau cu gura-nchisa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preventiv, de-aia te inseala laughing
De aceea cum cunosti una, cum trebuie sa o carpesti! Stie ea de ce, nu mai da si explicatii...

| Dana211 a răspuns:

Din acelasi motiv din care o fac si barbatii

| Antonima19 a răspuns:

Nu vorbi asa de femei. Ca si barbati inseala. Noi suferim mai mult ca voi!

| DiavoloMarian explică (pentru Antonima19):

Nu toti barbatii inseala. ma rog.asta e viata. happy

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Antonima19):

Noi, dupa ce ne despartim, tinem in noi toata durerea. Voi ce faceti? Plangeti putin apoi va faceti alti prieteni ca sa ne faceti gelosi si o ardeti in cluburi si pe langa asta va dati si mari victime ca si cum tot voi sunteti cele mai cuminti fete.
Am vazut destule cazuri de genul si pot spune ca toate fetele au aceleasi ganduri doar ca unele si le stapanesc sau indreapta iar altele nu.

| DiavoloMarian explică:

Tin sa sustin ca m`am intalnit cu ea. iar banii care i`a ars aiurea au fost de la lantul si inelul care il amanetase ea saptamana trecuta. mi-a aratat "chitantele" de la ginecolog, deci povestea cu banii a iesit la iveala.banii mei s`au dus intr-adevar la ginecolog.de povestea cu inselatul acum nu stiu ce sa spun 50% e ca prietenii mei vor sa ma desparta de ea(deoarece e a 2-a oara cand spune ca ma inseala. iar prima data era o mare minciuna)deci nu ma mir sa fie iar vrajeala. iar 50% gandesc k poate chiar s`a intamplat. povestea a ramas ca ma mai gandesc daca o sa continui sau nu relatia.

| pasha17 a răspuns:

Femeile fac mereu alegerii gresite..Nu e vina ta. Pur si simplu! Nu te-a iubit niciodata.

| DiavoloMarian explică (pentru pasha17):

De iubit m-a iubit. dar a avut ceva probleme cu ovarele, o infectie... eu eram plecat de acasa cu munca. i-am trimis bani sa se faca bine, sa mearga la ginecolog, si ea si-a luat haine, taxi, si alte nimicuri din acei bani.si acum e bolnava in continuare. ea inca nu stie ca eu am aflat ce a facut cu banii. ea mi-a zis ca a fost la ginecolog. i`a dat tratament si ca acum asteapta sa vada urmarile. dar ei nu i`a mai trecut ciclul de 3 saptamani.si acum cand am ajuns acasa mai aud si ca s`a culcat cu nu stiu cine...

| DiavoloMarian explică (pentru pasha17):

Eu marti am sa plec inapoi la munca.pana atunci imi fac damblaua.si cand am sa plec am sa rup relatia sad din pacate.nu suport ca cineva sa ma minta.de inselat am vb cu acel tip.desi mi`e prieten vechi si sustine ca nu a avut nici o treaba cu ea. ea zice la fel... dar prietenii mei imi spun altceva.ca iei ii place de acel baiat.ma simt ca dreaqu

| pasha17 a răspuns (pentru DiavoloMarian):

Inca crezi ca te iubeste? "eu eram plecat de acasa cu munca. i-am trimis bani sa se faca bine, sa mearga la ginecolog, si ea si-a luat haine, taxi, si alte nimicuri din acei bani.si acum e bolnava in continuare. ea inca nu stie ca eu am aflat ce a facut cu banii." Si tie ti-a picat bine?

| Madalinaaaaaaa a răspuns (pentru DiavoloMarian):

Si crezi tu ca merita atatea sacrificii pentru ea?

| DiavoloMarian explică (pentru Madalinaaaaaaa):

Dupa 2 ani jumatate de relatie.eu cred ca merita, deodata ce mi-a demonstrat ce a facut cu banii, si de inselat nu a avut cum pentru ca nu i-a mai trecut ciclul de 3 saptamani, e in tratament si o dor foarte mult ovarele, deci eu cat am stat acasa(4 zile) am facut dragoste cu ea de 4 ori.si atunci cand am facut a fost cu durere si plans din partea ei.deci eu cred ca se merita

| Cheroll88 a răspuns:

Dar de unde sti ca nu iai gresit cu nimic intreab-o si vei afla de ce noi mintim si inselam barbati cate odata!

| DiavoloMarian explică (pentru Cheroll88):

Voi avea cu ea o discutie, ori in seara asta ori maine, si am sa postez ce s`a intamplat. oricum prietenii mei mi-au zis ca au vazut-o pe ea cu bani, cu taxi, cumparandu`si haine.automat acei bani au fost cei pe care ii trimisesem eu pentru ginecolog.astazi am vb cu tipul ala care spuneau prietenii mei ca s`ar fi culcat cu prietena mea. dar ori nu a recunoscut, ori a spus adevarul, ca nu a avut nici o treaba cu ea.pe el il cunosc de acum 7-8 ani.de inselat nu imi pun problema.ci ca m`a mintit!