| bonhiboana a întrebat:

De ce femeile inseala?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care inseala si barbatii. Nu gasesc in relatia lor aceea implinire de care au nevoie. Probabil ca au nevoie si de o relatie serioasa pentru a se simti in siguranta. Eu niciodata nu pot intelege pe cei care sunt lasi incat nu renunta la o relatie inainte de a se implica in alta.

identitate
| identitate a răspuns:

Pentru ca nu sunt satisfacute, nu doar sexual.Desi,ca sa satisfaci sexual o femeie, trebuie sa stii (si sa si vrei) sa o satisfaci in toate modurile.

| emilia21 a răspuns:

Ce usor acuzati femeile, mai bine ganditi-va ca toti suntem oameni si mai gresim, nu puteti spune ca voi baietii sunteti ingerasi! lasati-o mai usor cu inselatul, ca nimeni nu-i perfect.

| Ana a răspuns:

Pentru ca nu are langa ea ce vrea.

| seby8873 a răspuns:

In primul rand femeile habar nu au ce vor si nu imi pasa cine o ia in nume de rau sau cine ma contrazice...defapt asta stie cam toata lumea. In al doilea rand majoritatea sun materialiste, again nu imi pasa ce zic fetele desi ele stiu ca asa este. bye bye

| mocatofa a răspuns:

Pfff frate raspunsuri retarde ''''''
Femeile inseala pentru ca sunt tarfe " e in natura lor.
intr'un final in dex la cuvantul Tarfa o sa fie dr exp "( tarfa = femeie.) fiind putine exceptii
Frate daca vrei sa te f_u_t_i cu altul si nu te poti abtine " da un sms si spune " totul s-a terminat. adio. nu mi raspunde la acest sms. nu poti schimba nimic.
Eu asa procedez cand imi insel (iubita). daca!
in felul asta nu umilesc pe*^ si nu imi bat joc de nimeni.
Bietii sunt mai tarfe ca fetele dar pe noi cuvantul de tarfa nu ne jigneste " ci *laughing^

| danutsik a răspuns:

Pentru ca numai e ca la inceput straight face
pentru ca parteneru s. a schimbat(probabil :d)
pentru ca relatie e monotona sigh
pentru ca vrea sa incerce ceva nou smug
pentru ca ii place :X

| elamit a răspuns:

Pentru ca nu au acasa ce le trebuie...

| francesca a răspuns:

Unele din razbunare, unele de plictiseala, unele nu-s satisfacute, altele au gasit unul cu bani, etc. dar barbatii de ce inseala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile inseala pentru ca nu sunt satisfacute de barbati; barbatii inseala pentru ca sunt porci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca acasa nu au...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu m-a inselat sau, oare asa le spune la toti?