| Birjaru a întrebat:

De ce inseala femeile?

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Birjarule, si-a gasit iapa alt armasar?
nu-ti face griji, va rasari vaca si pe strada ta.

15 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Iti raspund dupa ce imi spui si tu, de ce inseala barbatii? raised eyebrows.

| BRG a răspuns:

Deoarece sînt și ele înșelate la rîndul lor, și o fac ca să se răzbune, cred.

Răspuns utilizator avertizat
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Pentru că se plictisesc de bărbat laughing)))

| SEAL a răspuns:

Sper ca asta sa te ajute http://www.youtube.com/watch?v=XDjVbhcgoVY

| PinguinuL a răspuns:

De ce nu ?

| euu03 a răspuns:

Pentru ca incearca sa gaseasca ceea ce partenerul nu le ofera, poate mai mult atentzie chestii de genul asta. Sunt unele femei care inseala pentru ca sunt frumoase si au impresia ca lumea le sta la picioare si altele care cauta atentzie happy

| Foxylicious a răspuns:

Femeile nu inseala ele doar va comparalaughing

| Alexutsa_2737 a răspuns:

Nu inteleg de ce facti femeile curve ca inseala. Ele inseala cu un motivwinking inseala ca nu primmesc afectiune destula de la actuali iubiti si asa ca se duc sa caute la alti barbati iubire si intelegere.

Si barbatii de ce inseala? Si ei st curve? Sau care e faza? Cui pe cui se scoate.

| adelyna345 a răspuns:

Este plictisita de barbatul cu care sta in momentul respectiv. vrea sa incerce senzatii noi.laughing

| fuel4mind a răspuns:

Femeile in general inseala pentru dragoste, pentru sex, pentru a-si creste increderea in sine, pentru a se simti frumoase si dorite si deoarece se simt singure, neatragatoare sau pur si simplu vor sa se razbune pe partenerii lor.

| VideoGame a răspuns:

Ca sa le verifice celorlalti barbati "intrumentele din dotare" laughing

| AleX14_1626 a răspuns:

Pentru ca le trebuie...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce înşeală bărbaţii?

| Moledaic a răspuns:

Ca se satura de barbatul cu care sunt stabile, vor sa incerce terenul si sa simta ca fac ceva rau, sa nu mai fie femeia de acasa cea cuminte sa faca sex cand vrea si cu mai multi...