| anonim_4396 a întrebat:

De ce femeile prefera in pat barbatii mai in maturi decat ele?

6 răspunsuri:
| lostcontrol12 a răspuns:

Depinde la ce diferenta de varsta te referi. Daca e vorba de vreo 10-20 de ani diferenta este probabil pentru. maturitatea lor, pentru stabilitatea si siguranta ce o pot oferi. Stim cu totii ca femeile se maturizeaza mai repede decat barbatii asa ca este normal sa isi doreasca pe cineva care sa le inteleaga si sa le sprijine. Pe de alta parte imi este greu sa cred ca o fata de 20 de ani poate iubi pe un barbat de 50- 60.

| daniDeeDee a răspuns:

Ete ca femeia mea prefera un barbat cu mult mai tanara decat ea.

sunt cativa ani buni intre noi, ne intelegem foarte bine... e totul ok!
asa ca...winking

| Liada a răspuns:

Cred ca sunt mai experimentati..si dau placere la maximum....asa cum unul mai tinar nu poate...chiar daca incearca

| putzulica a răspuns:

Ca au mai multa experienta...tongue

| buli a răspuns:

Au mai multa experienta, cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Pentru că știu ce au de făcut.
Femeia este din naștere mai matură decât bărbatul și de aceea prefer bărbații mai mari de vârstă dar sunt egali în maturitate, în schimb!
Pa, pa.