| tanase6941 a întrebat:

De ce femeile scot acele sunete ciudate cand si-o trag? Cum sa saruti o femeie si s-o satisfaci cu adevarat? De ce unii au penisul mai mare ca altii? De ce ti se scoala cand vezi o fata buna?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1 femeile care gem causeaza mai multi factori
se pare ca acele sunete fac ca masculul sa ejaculeze mai multa sperma in vagin ceva bun pentru evolutie
plus ca creaza placere, posibil acele sunete sunt sunetele placeri de acuma milioane de ani, le produc si cimpanzei, studiul pe oamenii a ajuns ca la concluzia ca multe femei falscifica acel sunet pentru a da impresia ca u fost satisfacute, nu uita ca masculul ejaculeaza mereu la femei nu mereu, e un joc in toate
2 o saruti romantic, eu recomand sexul oral vaginal stimuleaza clitorisului, asta recomandare e stiintifica pentru ca femeile se inclazesc greu, sa stii ca sexul des este egal cu o relatie fericita
3 pentru ca genetic asa lea creat mama natura, deci pentru a face copii nu trebuie sa ai penis mare, grosimea conteaza pentru ca pereti vaginului transmit semnale spre creier
4 omul e un mamifer ca oricare altul poseda o dorinta de milioane de ani numita dorinta sexuala esentiala in evolutie ea este este localizata in cortexul principal din pacate partea aia nu este rationala adica nu o poti stapani, creierul transmite un semnal spre penis care il pregateste pentru sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Multe intrebari intruna singura. 1. femeile gem doar can barbatul le satisface sexual.2.din cauza ca si noi barbatii suntem neuniformi.3. penisul intra in erectie din cauza ca primeste aceasta comanda de la creier care este excitat, prin vaz.auz,miros,imaginatie,etc.

| Emilian65 a răspuns:

1. Femeile scot acele sunete atunci cand ajung la satisfactie maxima.
2. Asa este de la mama natura ca unii sa aiba penisul mai mare si altii sa-l aiba mai mic.
3. Ti se scoala rapid, penisul, cand te uiti la o fata buna, deoarece hormonii la adolescenta actioneaza mai rapid.

| grab a răspuns:

De ce pui intrebarile astea?
tot ce ai intrebat sunt chestii fiziologice normale. facem asta si ele fac asta pentru ca sunt/em oameni si e normal dpdv fizic/mental.

| Azpilicueta a răspuns:

1: Findca ajung la orgasm, placere de neuitat
2tonguee gat, lobu urechii, vagin.
3big grinepinde fiecare de constructia lui dupa tata conteaza cel mai mult
4: Findca poftestehappy