| XatomisX a întrebat:

De ce fetele niciodata nu recunosc ca se masturbeaza iar baietii dastraight face ce sunt asa rusinoase nu inteleg...

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Din decenta.
Fetele promoveaza indecenta numai obligate de anumite situatii, altfel, degeaba tragi nadejde.
Ca sa intelegi, pentru multe este un act de curaj nerusinat si de libertate absoluta sa recunoasca simplul fapt ca se masturbeaza, in cazul in care o fac!

4 răspunsuri:
| EdiiThxoxo a răspuns:

Pentru ca nu toate fetele se masturbeaza. La baieti exista macar ejacularea, dar la fete rareori am auzit, si nu cred ca e posibil, orgasmul fara penetrare. Parerea mea! big grin

| Spartanul07 a răspuns:

Lol asta ma intreb si eu

| XatomisX explică (pentru Spartanul07):

Toti ne intrebam laughing si tot nu gasim raspunsul dar se pare ca ele sunt prea rusinoase happy

| Spartanul07 a răspuns (pentru XatomisX):

Asa e omule da doamne sa vina una cu multa mintelaughing sa ne dumireaca pe noi pacatosii