| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetele nu se uita la baietii care invata foarte bine si sunt cat de cat draguti?

7 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Pentru ca baietii care invata foarte bine nu sunt interesati si nici nu au timp de ele, iar ele din orgoliu spun ca acestia nu prezinta interes!

Răspuns utilizator avertizat
| vlaaddd a răspuns:

E normal la varsta adolescentei, fetele vor sa fie cu baieti duri ca masinile din Terminator, mai tarziu, pe la o anumita varsta se schimba treaba, fetele cauta baieti seriosi.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Eu ma uit, nu as vrea sa am un prieten prost straight face

| Kruger2 a răspuns:

Creierul feminin tinde spre imaginea "Bad to the bone", "Dirty style", adica spre barbatii care au o imagine masculina, nu supusa fata de un regim, spre "baietii rai", cum s-ar zice. Cele care spun ca lor le plac baietii cuminti sunt ipocrite.

| ioska a răspuns:

O lasa ca le trece
te uiti dupa ce iti place nu dupa ce zice lumea, e o chestie de turma in grupurile de fete...barfesc "ui aia sta cu tocilaru ala"
si sa vezi cum se invarte roata cand "tocilaru" ajuns la 35 de ani ii bancher sau medic sau are vreo functie inalta, principiile se schimba automat
deci astea is asa pana in 18 ani,dupa care nu se mai uita ca are cercei, tatuaje.etc, incep sa isi dea seama ce vor si fetele

| babyanca a răspuns:

Sunt fete pe care le intereseaza si problema pusa de tine, dar sa stii ca pe multe le atrag baietii mai "smecheri" sa zicem, unei femei/fete ii place sa conduca intr-o relatie, dar in acelasi timp ii place sa fie si supusa sa simta ca are un barbat langa ea laughing