| BiaJ a întrebat:

De ce baietii se uita numai la fetele cu bust?thinking

Răspuns Câştigător
| SufletDeCopil a răspuns:

Pentru ca nu stiu sa pretuiasca frumusetea sufleteasca, ci doar pe cea fizica! phbbbbt.
Bye bye kiss

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu e adevarat.

| monyk a răspuns:

Buna, nu se uita numai la bust, adica normal ca ii atrage dar nu inseamna ca o fata care nu prea are nu e placuta de nimeni, e total fals. Dragostea cand vine nu te intreaba ci vine pur si simplu, asa si cu baietii ei pot fi atrasi de un bust generos, de niste picioare sexy, dar pot ajunge sa iubeasca si o fata care sa nu aibe tocmai un bust generos si picioare de fotomodel, depinde oricum de fiecare baiat in parte, multi spun ca asta observa ei prima data, poate ca e adevarat dar intre timp ei observa si alte calitati...

| Ana a răspuns:

Ca sa aiba ce strange in brate :->

| Marii a răspuns:

Lor le place sa aiba pe ce sa puna mana, nu sa simta ceva plat. laughing

Janina
| Janina a răspuns:

Sincer ma uit eu ca fata daca vad o tipa frumoasa si cu un bust generos...bar ei saracii baieti laughing

| viatadecacatt a răspuns:

Se mai uita si la felete cu un fund"bine facut" si slabe, care arata bine. Pur si simplu ii atrag, vor sa pana mana, unii nu se pot abtine.Asa sunt baietii si sunt sigura ca o sa se ia vreunu de mine, da' asta e adevaru!laughing. Ati vazut voi vreo fata care sa pipaie un baiat daca nu sunt intr-o relatie?

| AvalohAlyn a răspuns:

Baietii care nu sunt destepti fac asta. Cei destepti se uita mai intai la caracter.

| Alice_6278 a răspuns:

Fiindka primesc placerea pe care o primesc rar...asa cared eu big grin

| TipulVerde a răspuns:

Cand un baiat se uita la o fata e placut sa vada ceva iesit in evidenta. Unele trasaturi sunt mai apreciate decat altele, iar unele fete au mai multe altele mai putine.
Trasaturile fizice ies primele in evidenta si de aici poate se trage teoria ta. Si fetele (doar) cu bust pot avea relatii indelungate si de succes pe baza "daca e proasta bata macar sa aiba tatze si cur"

| mrrry a răspuns:

Privesc si ei...
iar dk te referi la o relatie nu toti se uita doar la fetele cu bust(de ex stiu un tip caruia ii plac fetele inalte cu picioare lungibig grin)

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Ca sa aiba ce pipai laughingbig grin

| Яùxsi a răspuns:

@dead.and.gone eu am vazut laughing in scoala.

| tarziu a răspuns:

Nu se uita numai la acele fete. E adevarat ca ne zboara ochii la ele, ce'i frumos... stii tu! Dar asta nu inseamna ca nu ne uitam si la cele care au picioare frumoase!

| aLyNuSh a răspuns:

Nu e adevarat.Se uita si la picioare (fund) big grin

| danaalexa a răspuns:

Se uita la cele cu bust numa daca le vor pentru...laughingintelegi tu, si normal pentru ca sa aiba pe ce pune mana si sti tu instinct...masculinlaughing. I ceva anatomic ca ei se simt atrasi de fete cu bust mare. Da nu se uita numa dupa alea, se uita dupa orice fata draguta.happydupa picioare curlaughingsi uneori si la fatalaughingpoate avea un bust mare daca are o fata de calnu cred ca se mai uita dupa ealaughingsi mai mult biustu prea mare e inesteticwinking

| BiaJ explică:

Pai un coleg mi-a spushee hee

| oky a răspuns:

Pentru ca ies in evidenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevaratwinking.
Dar cand vezi pe una cu bustul mare este evident ca le placewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece nu mai asta le place uneori le place si fundul dar intelegi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca au corp nu ca alte fraiere grase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca baietii din ziua de azi se uita doar la frumusetea fizica dar pe cea sufleteasca o da balta, si apropo sunt foarte jignitori in ziua de azi:p

| andreea_9802 a răspuns:

Nu se uita doar la fetele cu bust se uita si la fund, picioare, ochy etc dar acum baietii rar se uita la frumusetea interioara