| anonim_4396 a întrebat:

cum vedeti voi baietii timizi(in special cu fetele)?Cum vad fetele baietii timizi?(adorabili,prosti,draguti etc etc)

7 răspunsuri:
| ateu123 a răspuns:

Indiferent cum esti tot la fel vezi realitatea, majoritatea materialiste,curve,tarfe,lenese,proaste, perverse, mincinoase unele sunt ok restul dumnezeu cu mila, fetele vad cam asa saraci deci nu-i de mine, urat ca nu are masina, ala e cu banii dar eu mai trebuie sa bag 5 posturii, asta e realitatea de rahat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer,nu sunt asa placuti de fete, deoarece baietii mai duri, mai cuceritori si mai sarmanti atrag fetele.Adica,e dragut sa vezi un baiat timid,care se inroseste in fata ta, dar nu multe fete sunt atrasi de acesti tip fizic, ei sunt placuti doar ca amici.Trebuia sa incerci sa fii mai altfel,mai glumet cu fetele,mai indraznet,mai cuceritor, nu nesimtit, dar nici prea timid sa pari fraier si tantalau si sa isi bata fetele joc de tine.

| dragonladyflame a răspuns:

Sunt draguti thinking depinde cat de timizi si cat sunt te timizi.in ce situatii sunt timizi.in general nu e bine ca un baiat sa fie foarte timid. fata se plictiseste.plus ca o fata timida nici la pastele cailor nu va reusi sa se apropie de un baiat timid.

| dragonladyflame a răspuns:

Sunt draguti thinking depinde cat de timizi si cand sunt timizi.in ce situatii sunt timizi.in general nu e bine ca un baiat sa fie foarte timid. fata se plictiseste.plus ca o fata timida nici la pastele cailor nu va reusi sa se apropie de un baiat timid.

| DaRyuSN a răspuns:

Am fost timid, ba chiar foarte timid.dar am reusit sa trec peste, m-am maturizat si am inteles ca nu ai nimic de castigat in astfel de situatii, nu trebuie sa te lasi calcat in picioare de nimeni, daca ai ceva de spus o spui fara sa te gandesti de ceea ce vor crede ceilalti. Daca altora nu le pasa de ce crezi tu de ce sa-ti pese tie.Succes si sper sa depasesti asta, pentru ca ai multe de castigat!

| bebeusha123 a răspuns:

Eu una nu ii consider asa draguti, se lasa calca-ti in picioare doar pentru faptul' ca nu pot spune ceea ce gandesc, majoritatea fetelor evita asemenea baieti