| Nyc18 a întrebat:

De ce fetele sunt atrase de baietii care se imbraca in haine de ferma?

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca asa sunt romancele sfante din nastere de asta, eu unu prefer sa stau singur decat cu sfanta de asta

| neutrino a răspuns:

Probabil ca "fermierii" pe care tu i-ai cunoscut isi permit sa-si cumpere haine de firma, atunci cand fac curat la vaci, semn ca duc o viata tare imbelsugata.

| LoveSleep a răspuns:

Recunosc, asta a fost bună laughing

| Delocimportant a răspuns (pentru LoveSleep):

laughing))))))))))) Mor de ras. Tu ai ras cand ai citit asta?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Delocimportant):

Ma nu stiu sigur da cred ca a plans, in hohote. Nici marmota nu a mai invelit ciocolata de mila lui. Ce intrebare stupida. Apropo, ca voiam sa te intreb.Esti cumva gay?

| SkyPilot a răspuns:

Pentru ca ei dau lapte mai bun happy

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru SkyPilot):

Cine ma, barbatii? O sa lesin rolling on the floor Cum ai aflat asta, daca esti amabil sa imi zici?!

| SkyPilot a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Presupun big grin Mi s-a parut un raspuns excelent pentru asa o intrebare big grin

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru SkyPilot):

Nu de alta dar ma duce cu gandul la o magarie inegalabila rolling on the floor

| SkyPilot a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Atunci inseamna ca ai inteles exact ce am vrut sa spun big grin

| mont a răspuns:

Pentru ca arata mai bine, pentru ca deregula au mai multi bani, de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haine de "ferma" inseamna bani. bani inseamna ca ele nu trebuie sa iti miste fizicul puturos si fitos sa aiba bani pentru ea ca ciobanul va avea pentru amundoi

| Țoglă a răspuns:

Pentru că ei sunt cei mai pricepuți la muls.

| dianabaumli a răspuns:

Ferma...laughing)

| Lorde92 a răspuns:

Wat?

| Ghknn a răspuns:

Lol.

| for87 a răspuns:

Firma* Pai sunt mai atrase pentru ca-s proaste. Intr-o relatie sau la un baiat conteaza mai mult sufletul degeaba ai haine frumoase si de firma daca ai o inima de rahat sau figuri!

| anonim_4396 a răspuns (pentru for87):

Ai iesi cu unu care e imbracat "urat" si are inima mare?

| NobeneBre a răspuns:

Sunt asemenea specimene? Wow laughing)