| anonim_4396 a întrebat:

Pot fetele sa fie atrase de baietii bine imbracati? cu haine frumoase, de firma dar care se si asorteaza? Poate acest factor sa te ajute sa filtrezi cu o fata? Rog raspunsuri serioase, mai ales de la fete.

22 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pot fetele sa fie atrase de baietii bine imbracati?
raspunsul e ca omul nu poate stii constient de ceea ce atras, atractia fiind ceva involuntar, intrebarea nu are sens, logica, degeaba esti imbracat frumos daca ai o fata urata sau esti gras egal cu zero, hainele nu creaza atractie si aspectul fizic

| RAY a răspuns:

thumbs up

| RAY a răspuns:

In ziua de azi daca nu esti obsedat sexual se pare ca nu esti normal, ce masculi sunt in ziua de azi jalnici majoritatea

| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate, dar daca nu ai nimic in creier, sau nu ai un vocabular frumos si decent, o pierzi pe fata tot atat de repede, pe cat de repede ai agatat-o.

| Freya1 a răspuns:

Fetele mereu o sa privesca cu ochi buni un baiat ingrijit.Nu a spus nimeni ca trebuie sa aiba haine de firma sau de sute de mi de euro atata timp cat e imbracat cu gust si curat poate fi si de la sh ca tot atrage fetele

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Ai dreptate naty si eu spun la fel

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

winking

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Aceste emotii unde le gasesc?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

?

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Emotia ta de mai sus

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Eee le fac din taste; )

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

RAY: "...hainele nu creaza atractie si aspectul fizic"

natalia2014: "atata timp cat e imbracat cu gust si curat poate fi si de la sh ca tot atrage fetele

RAY: "Ai dreptate naty si eu spun la fel"

N-ai doua vorbe la un loc. Pai dupa tine hainele conteaza, sau nu?!? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Holiday a răspuns (pentru CobraGuy):

Daa...a dat-o pe spate cu asta...

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Nu e pentru prima oara cand comentezi aiurea la raspunsul meu dar de data asta te-ai ales cu un ignor, pa

| RAY a răspuns (pentru RAY):

La urmatorul ai raport la admin pentru atac la persoana

| RAY a răspuns (pentru CobraGuy):

Nu filtrez cu ea, nu sunt obsedat sexual

| Holiday a răspuns:

Bineinteles ca e foarte important si acest aspect.

| sofisis a răspuns:

Nuuuu, noua ne plac cat mai prost imbracati si nespalati laughing))
Auzi intrebare...

| PersonajFictiv a răspuns:

Conteaza sa te simti bine in pielea ta, iar hainele te fac sa te simti bine in pielea ta sau din contra.
Daca esti imbracat cu ceva ce nu iti place sau mediocru, nu o sa ai acel boost la starea pe care ai ( o sa fii mai neincrezator si mai putin entuziasmat cand vorbesti cu acea fata ).
Da, te poate ajuta.

| Necunoscut112 a răspuns:

Contează foarte mult să fii îngrijit. Dacă ai şi haine frumoase, cu atât mai tare ai şanse să cucereşti o fată pe placul tău.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"filtreaza" fetele in continuare.