| SweetGirl_9963 a întrebat:

De ce sunt atrase fetele de baietii "rai"? dau funditSa

Răspuns Câştigător
| Chimilica a răspuns:

@ Pentru ca baietii rai sunt mai "populari", si intr-un fel ei te fac sa te indragostesti de ei. Baietii cuminti parca nu te atrag asa cine stie ce, sunt mai timizi etc. funda?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca viata e injusta dar si ele sunt rele.

| christinebubu a răspuns:

Cum a zis si elle nu toate sunt atrase de baietii rai.
totusi, poate sunt atrase ca se simt mai protejate, au parte de mai mult pericol etc.
si eu eram atrasa de baietii rai. dar mi-a trecut.as vrea un baiat cuminte si sensibil.totusi,nu f cuminte.sa aiba si un gram de nebunie

| melyyy a răspuns:

Noi suntem atrase de fapt de lucrurile nebunesti pe care le fac acest gen de baietiwinking noua ne plac baietii care ne fac sa radem nu? ei bine ei ne fac sa radem cel mai mult :X
in prezent eu st indragostita de acest gen de baiat blushing... oriqm cam astea sunt explicatiile pe care mi le-am dat eu, deoarece si eu ma intrebam

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Stii vorba aia "Contrariile se atrag"? E demonstrat stiintific chestia asta. happy Se spune ca persoanele opuse se completeaza unele pe altele. >big grin

| UninspiredName a răspuns:

Pai in general pentru ca "Girls just wanna have fun" si tipii "rai" fac multe chestii nebunesti, iar asta atrage fetele pentru ca nu o sa se distreze cu un tocilar care joaca sah toata ziua...sau cu un tip care nu are chef de nimic pentru ca le strica si lor dispozitia ...asa ca "Don't worry, Be happy" tongue

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Ehm nu toate fetele.In cele mai multe cazuri, fetele mai timide si cuminti sunt atrase de asa-zisii baieti "rai" si inversbig grin Si, probabil pentru ca acele fete[cele timide]isi schimba brusc personalitatea in preajma acelor baieti.adica devin si ele mai "nebune", cum nu au mai fost vreodata.
Cel putin, eu asta am observat. big grin

| ela_9708 a răspuns:

Pentru ca sunt vagabonti, sh un vagabont tine mai mult ca un pusti cuminte la o fata chiar daca o insala.

| speranata a răspuns:

Unele fete sunt atrase de baietii rai pentru ca ei sunt mai smecheri si ele cred ca sunt mai bune daca stau cu un baiat mai rau si ele vad baiatu ala "rau " ca pe un protector ca nimeni nu se va mai lua de ea si nu ii va mai zice nimeni nimic si baietii rai sunt mai cunoscuti mai smecheri si de aceea

big grin

| Elle2117 a răspuns:

Nu toate fetele sunt atrase de baietii rai.
Unele fete prefera baietii buni care sunt mai relaxati, buni ascultatori si plictisitori dar destul de loiali.
Alte fete prefera baietii rai care sunt mai activi sa zicem, cu fite, cam neloiali dupa mine dar care sunt foarte cool.
Fiecare fata are gusturi diferite in materie de baieti so...nu toate sunt atrase de baietii rai tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de exemplu sunt atrasa de genu asta pentru ca am si fantezii sexuale pe acest gen.
Una ar fi sa vrea sa ma violeze un baiat rau dar eu cu tandretea mea sa il linistesc si sa ne iubim ca in filme.hee hee
Depinde de persoana.
Unele vor sa se elibereze, altele se regasesc in acesti baieti rai ...pentru mine sunt provocari.

| PachetelDeFericire a răspuns:

Sincer, nu stiu. Eu sunt o fata...ma rog...de stul de cuminte ca sa spun asa. Adica am note bune la scoala si nu sunt genul de fata care ar pune vreodata gura pe alcool sau tigari.Mai ales pe droguri. Dar si mie imi place de un coleg de clasa care a fumat [ nu mai fumeaza] dar e dragut. In general baietii rai sunt mai draguti si prin lucrurile nebunesti pe care le fac sunt mai draguti.
Exista si pura atractie happy Is just chemistry.
Mie sincer imi plac baietii cu parul mai lung si inalti [ nu foarte] si slabihappy. De obicei acest gen de baieti sunt baietii rai. Desi mi'ar placea un baiat care sa arate ca mai sus, sa se imbrace bine, dar sa fie si inteligent si sa stie sa se comporte cu mine asa cum as vrea eu [ sa fie romantic.genul de baieti care compun un catec pentru tine day dreaming] sunt doar vise sad:-

| florinflo a răspuns:

Ele se simt mai mai PROTEJATE linga un baiat rau decit in preajma unui baiat normal. Cea ce e gresit din start!