| Anca1989 a întrebat:

Ce au fete ale din America de sunt inebunite de Justin Biber. Majoritatea celo din europa nu prea il plac. Da alea sunt inbunite de un gay. Ce parere aveti de el? Eu il urasc!

15 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Vaiii frate, oamenii ăștia au luat-o razna.
Băi, toate copilele astea care încearcă să pară ''cool'' spunând că el e gay sau nu mai știu cum, sunt doar niște fetițe fără minte!

1. De ce e gay? Pentru că arată bine? E chiar frumos,adică are niște trăsături frumoase [ o față frumoasă ].

Și nu înțeleg ce au toate/toți cu el, tipu' are talent,adică cântă bine, arată bine, e bogat, faimos.
Nu s-a auzit niciodată chestii de el cum că ar fi gay, din contra, a avut relații cu diferite țipe cunoscute.

Are o voce frumoasă, unele melodii de ale lui chiar îmi plac.

Dar știi ce, el are milioane de fane, e super-bogat fiindcă albumele lui se vând foarte bine, e frumos, și îl doare fix undeva de părerile astea negative.

Și ce spui tu că nu are fane în Europa?
Numai dacă s-ar face un concert, mai exact în București, ai vedea la televizor că nu mai ai loc nici să arunci un chibrit, și că fetele astea ar sări pe scenă la el.

Dapai ce mai zici de alte țări din Europa, Anglia, Norvegia, cred că ar fi o nebunie totală.

Așa că stai chill, n-ai dreptate.

| Anca1989 explică (pentru LoveForShania):

La mine la facultate in grupa mea toti suntem prieteni. Si o data ne prosteam cu Baby Baby. Si apoi toti au zis doamne ce (asa) e Jastin Biber. La mine acolo nimeni nu il suporta.

| LoveForShania a răspuns (pentru Anca1989):

Si sa-nteleg ca la facultatea ta e toata Europa?

| Bondarel99 a răspuns:

Nici mie nu imi place de el, nici macar nu stiu ce canta, dar cum poti sa spui ca il urasti? de ce? si de unde stii tu ca e gay atata timp cat s-a si afisat cu diferite fete...in plus e celebru, bogat, frumos si cred ca ai da orice sa ai macar jumate din cate are el.chiar nu inteleg mentalitatea romanilor...

| Dexaa a răspuns:

De unde stii tu ca-i gay? Si nu, nu-i adevarat ca cei mai multi fani ii are doar in America, ci si in Europa. Mie, personal, imi plac unele melodii ale lui, si nu mi se pare absolut deloc urat, adica uita-te putin la manelistii si pitiponcii din Romania. Si in plus de ce-l urasti? Ai facut cunostinta cu el? Nu mai judecati orice persoana/lucru dupa coperta!

| Anca1989 explică (pentru Dexaa):

Da uite eu vad in ala ca e un gay. Da uite eu fata de alti eu o privesc pe Laady GaGa cu respect fata de alti.

| mihaelaqi a răspuns (pentru Anca1989):

Cand esti nascuta? Fara suparare.

| Anca1989 explică (pentru mihaelaqi):

1989. DDDDD.

| selysol a răspuns:

laughing deci ma faci sa rad pe bune nu inteleg un lucru de ce il urasti? ce ti-a facut? de unde sti tu ca e gay? da-mi un site sa vad si eu! se scrie justin bieber si sa iti raspund si la intrebare nu pot sa zic ca sunt innebunita dupa elstraight face ascult doar cateva piese din toate cate le are printre ele fiind boyfriend si never say never dar ma rog nu cred ca te intereseaza si cred ca sunt fetele innebunite dupa el deoarece e de recunoscut ca nu arata rau deloc happy peace!

Răspuns utilizator avertizat
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Nu poti sa zici ca are o voce splendida si nici mie nu-mi place de el.Dar pur si simplu toti avem pareri diferite.Eu cand ii aud muzica turbez, dar prietenei mele ii place, de caeea am rugat-o sa nu asculte nimic in preajma mea ce are legatura cu el. Poate multor fete le place cum arata, dar nici in asta nu e perfectiunea pamantului.Deci cel mai bun raspuns e, poate pur si simplu ele au fost aburite de videoclipurile lui, pentru ca asta i s-a intamplat prietenei mele.
P.S.si eu il cam urasclaughing

| Reven a răspuns:

Mie imi place!happy.

| CatalinaKt a răspuns:

Gusturile nu se comenteaza...Fiecare cu parerea lui.Mie mi se pare ok...adica nu sunt nici moarta dupa el, dar nici nu imi displace happy

| Anca1989 explică (pentru CatalinaKt):

Daca te uiti pe facebook sau pe alte siteuri vezi ca e gay sau femei. Si multe atele si majoritatea nu prea il plac din europa. Da piptipoancele ala adolescente din ameria sunt inbunite.